Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z włączeniem MTA


buniol2525

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wczoraj ( 15.08 ) Ostatni raz grałem w Mta .. Dziś rano nie mogę
wejść .. Reinstall GTA:SA nie działa , Mta też nie .. Jak włączam Gta to
Działa ale jak Mta to wyskakuje takie coś :

" GTA: San Andreas may not have launched correctly. Do you want to terminate it? "

E9oT2gE.png

Co zrobić ? ;x

Opublikowano

 

Gdzie ja to mam wgrać ? :x

 

@edit

 

Wgrałem do Mta , otworzyłem i Takie cośi :

 

" nie mozna uruchomic programu poniewaz na komputerze nie znaleziono msvcp110.dll "

W takim razie pobierz ten plik ;) Klikasz"Download ZIP File" a następnie wgrywasz do lokalizacji " C:\Windows\System32 "

 

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcp110
https://www.virustotal.com/pl/file/d370882be8982e47fa2e9fff16f976f5adf62ecdf36864a90bb4ea32ed72bc5b/analysis/
Opublikowano

 

W takim razie pobierz ten plik ;) Klikasz"Download ZIP File" a następnie wgrywasz do lokalizacji " C:\Windows\System32 "

 

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcp110
https://www.virustotal.com/pl/file/d370882be8982e47fa2e9fff16f976f5adf62ecdf36864a90bb4ea32ed72bc5b/analysis/

 

Oh good .. Teraz jak klikam Download Zip File to Ładowanie i Ładowanie .. Nic się nie dzieje.. możesz gdzie indziej to wrzucić ? :x

Opublikowano

 

Hm... dziwne.Tak, oczywiście ,że mogę wrzucić ;)

http://www.mediafire.com/download/doff8xji3xhbhf4/msvcp110.zip

 

I to samo .. Cały czas mi się ładuje .. Może to wszystko przez Facebook ? Mój brat dzisiaj wszedł w jakiś link i Od razu antywirus się włączył do pracy i do wszystkich jego znajomych linki jakieś porozsyłało .. ;o ,

Wchodzę w ten link i cały czas Ładowanie,,

Opublikowano

 

I to samo .. Cały czas mi się ładuje .. Może to wszystko przez Facebook ? Mój brat dzisiaj wszedł w jakiś link i Od razu antywirus się włączył do pracy i do wszystkich jego znajomych linki jakieś porozsyłało .. ;o ,

Wchodzę w ten link i cały czas Ładowanie,,

Przeskanuj PC w poszukiwaniu wirusów oraz wyczyść ciasteczka, do tego drugiego polecam ci CCleaner'a.

Opublikowano

Przeskanuj PC w poszukiwaniu wirusów oraz wyczyść ciasteczka, do tego drugiego polecam ci CCleaner'a.

 

Skanować będzie się za długo .. Na noc muszę zostawić . Ciasteczka Usunięte ale i tak nie mogę wejść w ten link .. Mta Nie działa pomooże ktoś /? ;x

Opublikowano

 

W takim razie pobierz ten plik ;) Klikasz"Download ZIP File" a następnie wgrywasz do lokalizacji " C:\Windows\System32 "

 

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcp110
https://www.virustotal.com/pl/file/d370882be8982e47fa2e9fff16f976f5adf62ecdf36864a90bb4ea32ed72bc5b/analysis/

 

No ok Zrobiłem wszystko Ładnie otwieram Patchuje zainstalowałem to Włączam MTA i te samo Okno .. O_O

 

Nie wiem o co chodzi .. Koledzy mówią że im też to wyskoczyło jak mają 2 Monitory i wtedy zmniejszają rozdzielczość na 2 monitorze lecz ja nie mam 2 monitorów .. Mam 1 monitor wieczorem wyłączyłem kompa i rano już MtA nie działało .. Pomoże ktoś / ;x

Opublikowano

Mi jak pojawia się to okno to klikam "no" i wszystko idzie a jak "yes" to mi wywala mta i musze jeszcze raz odpalać.

 

 

Możliwe że problem pojawił się po Update. Czy wyłączałeś MTA wczoraj i odpalałeś znów i działało wszystko?

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...