Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [Skript] TNTBloker - zablokuj stawianie TNT na swoim serwerze !


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla Mnie plugin nawet dobry lecz wszyskto można załatwić komendą

 

/rg flag __global__ tnt deny :)

 

Ale lajk za chęci.

 

Proponuje dodac możliwość zablokowania w niektórych światach.

Opublikowano

Jak dla Mnie plugin nawet dobry lecz wszyskto można załatwić komendą

 

/rg flag __global__ tnt deny :)

 

Ale lajk za chęci.

 

Proponuje dodac możliwość zablokowania w niektórych światach.

Chętnie dodam, czekam na więcej propozycji.

CAMDNAx.png

Opublikowano

A i proponuje dodać możliwość włączenia czasowego offniecia TnT

Popracuję jeszcze nad tym,chodzi o relany czas czy Minecraftowy ?

CAMDNAx.png

Opublikowano

Mało orginalny pomysł, ten skrypt jest bardzo łatwy do napisania a po resztą to już było i użyłeś czyjś kod ;)

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Mało orginalny pomysł, ten skrypt jest bardzo łatwy do napisania a po resztą to już było i użyłeś czyjś kod ;)

Plugin został w 100% napisany przez mnie, nie używałem żadnego kodu.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Plugin został w 100% napisany przez mnie, nie używałem żadnego kodu.

Po pierwsze nie "plugin" tylko skrypt a jeżeli nie odróżniasz to sprawdź w google, a po drugie jest to najłatwiejszy ze skryptów, po trzecie taki skrypt piszę w 10 sekund nawet początkujący :)

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Stawianie?

A dispensery jak wypluja tnt?

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

 

Taki skrypt to każdy potrafi napisać. :/

To napisz lepszy cwaniaku....

 

Stawianie?

A dispensery jak wypluja tnt?

Obecnie tak. Jednak jest w najblizszych planach zablokowanie tego.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Skrypt wcale nie jest super.

Nie chcę się czepiać, ale napisanie go to 2 linijki, jeśli ma być tylko blokada TnT,

lub 3 linijki, jeśli też wiadomość. Łącznie 10 sekund.

Nie wiem też po co download, skoro mogłeś dać kod, ale kto co woli.

Ja słabo oceniam ten skrypt.

343731479829004887779.png

Opublikowano

A według mnie nie ma co krytykować.

Widać, że chłopak się stara, jeżeli to jego pierwsze skrypty to

jest okej. Nie każdy od razy potrafi stworzyć super skrypt w 10 sekund.

Naprawdę przydatny. Pozdrawiam! ;-)

Opublikowano

Skrypt wcale nie jest super.

Nie chcę się czepiać, ale napisanie go to 2 linijki, jeśli ma być tylko blokada TnT,

lub 3 linijki, jeśli też wiadomość. Łącznie 10 sekund.

Nie wiem też po co download, skoro mogłeś dać kod, ale kto co woli.

Ja słabo oceniam ten skrypt.

Jak kto woli. Nie musi sie wszystkim podobac.

CAMDNAx.png

Opublikowano

To napisz lepszy cwaniaku....

 

Dobra, może taki:

on death:
    if victim is a player:
        send "&6Dostajesz &6100$ &aza zabicie gracza &c%victim%&6!" to attacker
        execute console command "eco give %attacker% 100"
        send "&6Zostales zabity przez gracza &c%attacker%&6!" to victim

 

Może jeszcze jakiś? :]

wyyVCZZ.png

Proszę o zdjęcie tych 25%, bardzo się staram. ^^

Opublikowano

 

Dobra, może taki:

on death:
    if victim is a player:
        send "&6Dostajesz &6100$ &aza zabicie gracza &c%victim%&6!" to attacker
        execute console command "eco give %attacker% 100"
        send "&6Zostales zabity przez gracza &c%attacker%&6!" to victim

Może jeszcze jakiś? :]

Latwy do napisania ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

variables:		
	{plec.%player%} = "Brak"

on join:
	send "&6Prosze wybrac plec uzywajac /plec kobieta/mezczyzna"
	send "&6Jezeli nie zrobisz tego w ciagu 30 sek zostaniesz wyrzucony z serwer"
	wait 30 seconds
	if {warny.%player%} is "Brak":
		execute console command "/kick %player% Wybierz plec!"


command /plec <text>:
	trigger:
		if {plec.%player%} is "Brak":
			if argument 1 is "mezczyzna":
				set {plec.%player%} to "Mezczyzna"
				send "&bWybrales plec mezczyzny!"
			if argument 1 is "kobieta":
				set {plec.%player%} to "Kobieta"	
				send "&bWybrales plec kobiety!"				
		else:
			send "&cWybrales juz plec!"

Takie proste coś xD

 

Twój skrypt jest naprawdę banalny i bezsensu. Nie lepiej napisać taki plugin? Łatwiejsze by to było :D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

 

variables:		
	{plec.%player%} = "Brak"

on join:
	send "&6Prosze wybrac plec uzywajac /plec kobieta/mezczyzna"
	send "&6Jezeli nie zrobisz tego w ciagu 30 sek zostaniesz wyrzucony z serwer"
	wait 30 seconds
	if {warny.%player%} is "Brak":
		execute console command "/kick %player% Wybierz plec!"


command /plec <text>:
	trigger:
		if {plec.%player%} is "Brak":
			if argument 1 is "mezczyzna":
				set {plec.%player%} to "Mezczyzna"
				send "&bWybrales plec mezczyzny!"
			if argument 1 is "kobieta":
				set {plec.%player%} to "Kobieta"	
				send "&bWybrales plec kobiety!"				
		else:
			send "&cWybrales juz plec!"

Takie proste coś xD

 

Twój skrypt jest naprawdę banalny i bezsensu. Nie lepiej napisać taki plugin? Łatwiejsze by to było :D

Niektórzy chca prosty,nielagujacy skrypt

CAMDNAx.png

Opublikowano

@up

Ten skrypt jest prosty i nie laguje.

Ja wolalem to uprostrzyc,niz dodawac miliardy linijek niepotrzebnego kodu

CAMDNAx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...