Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobic instalator www z licencja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zrobic instalator (urzywam cutenews i mybb) strony www z licencja i w niej musze wpisac kod (np. DJDA7DSAN2NDS) zeby strona dzialala a jak nie to pisze zakup licencje albo cos w tym stylu

Opublikowano

Musisz się nauczyć php. Wtedy wystarczy zrobić kod który przy instalacji pobierze z formularza nr licencji, wyśle go na serwer sprawdzający, tam musi być skrypt dostępny pod odpowiednim adresem który z argumentu $_GET pobierze wartość tej licencji i sprawdzi w bazie danych poprawność tego numeru. Na końcu da informację zwrotną którą przechwyci instalator strony. Jeśli serwer zwróci pozytywny wynik to instalator zadziała, inaczej nie(lub też zrobi co tam będziesz chciał).

 

fopen jeśli się nie myle otworzy adres a co do serwera to wystarczy zrobić zapytanie np "SELECT active FROM keys WHERE key = $_GET['key']";

 

i tyle, oboty na jakieś 15 minut ;) dasz rade

Wykonuje strony na zlecenie, tematyka dowolna. Szablon moze byc dostarczony przez klienta. Strony da sie podpiac pod gry lub inne skrypty serwisow internetowych. Mozliwa jest integracja z gotowym forum. Wszelkie informacje na priw, lub gg 9332277


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...