Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Batllefiled 3 i błąd Origin podczas dołączania do serwera.


Viserion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!



Od jakiegoś czasu kiedy próbuje pograć w bf3, tj. dołączyć do dowolnego serwera wywala mi to:



http://zapodaj.net/f1db6061a1f78.jpg.html

Kiedyś wcale nie było tego problemu. Jest to o tyle denerwujące, że chciałbym wreszcie coś nagrać z tej gry a tutaj takie coś. Prawo Murphy'ego.


Macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić..?


Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, to pytajcie śmiało. Liczę na skuteczną pomoc.


viserion.png


Opublikowano

Ten błąd leży po stronie twojego systemu. "Aplikacja przestała działać"

Odinstaluj origin. Wyczyść system ze zbędnych śmieci "CCleaner".

Usuń "zbędne" procesy w tle oraz te co uruchamiają się na starcie systemu.

Twój system nie wyrabia być może masz w tedy za bardzo obciążony procek.

Jeśli chcesz podaj screeny z procesów z "msconfig" oraz screen z uruchamianymi procesami na starcie systemu.

 

Polecam zmienić na system szybszy niż oryginalny z funkcją TRYBU GAME.

 

Jest taka najlepsza polska ekipa robiąca systemy: po zalogowaniu się system pobierasz za darmo po polsku i instalujesz a potem nie masz już żadnych problemów z oryginalną 7

 

http://sltos.com.pl/index.php?topic=234.0

 

Pozdro

Opublikowano

Dzięki, sprawdzę co się stanie po przeinstalowaniu origin. Co do kompa to raczej procek daje radę bez problemu (patrz testy catzilla w dziale komputery). :-) Co do zbędnych procesów to przed graniem włączam Razer Game Booster.


viserion.png


Opublikowano

Mi pomogło uruchomienie battleloga na innej przeglądarce (np. Google Chrome) i ponowne zainstalowanie pluginu battleloga.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...