Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mc Tomaszów [Mini Games] [1.5.2] [30s]


Halowas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info.png

kropka.pngNazwa serwera: Mc Tomaszów (Otwarcie 16.08.13r) godz: 15:00

kropka.pngAdres IP: Podam przy otwarciu

kropka.pngPORT: Jeżeli otwarcie sie przedłuży to o tym powiemy

kropka.pngPotwory: Tak

kropka.pngZwierzęta: Tak

kropka.pngPVP: Tak

kropka.pngPVP: Nie

kropka.pngSloty: 30

kropka.pngBiała lista: Nie

kropka.pngNether: Tak

pluginy.png

kropka.pngWar

kropka.pngThe Walls

kropka.pngSurvival Games

kropka.pngBow Spleef

kropka.pngMob Arena

administracja.png

kropka.png(Wlasciciel) Kiomengg.png12041909

kropka.png(Wlasciciel) Halowasgg.png

kropka.png(Wlasciciel) KubaCgg.png

kropka.png(Admin) Kalafiorgg.png

infodod.png

Serwer MC Tomaszów to serwer zrobiony z myślą o ludziach. Na naszym serwerze będzie można zagrać w wiele gier, np:

The Walls czyli masz 10 min aby pozbierać itemy i ściany opadają i walczymy ;D

Capture the Flag- Zdobywamy flagi

Serwer jest 30 slotowy ponieważ nie mamy większych funduszy na serwer.

Obecnie Nie poszukujemy Adminów ani modów, jeżeli będziemy ich szukać to was poinformujemy, więc proszę do nas nie pisać o Rangę itp.

Jeżeli macie propozycje na jakieś gry mini games, to napisz :D

Możemy dodać jeszcze pluginy więc piszcie do nas wasze propozycje.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Serwer będzie w Fazie Alpha więc może być parę błędów. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

Forum jeszcze nie mamy więc jeżeli są propozycje to piszcie.

Jeżeli coś nie wypali do otwarcia to niektóre gry mogą być zamknięte na czas otwarcia.

Jeżeli uznamy, że serwer chcemy jeszcze nie otwierać to go nie otworzymy, ale chcemy już go udostępnić dla was.

 

 

Wersja serwera: 1.5.2

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...