Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC Tomaszów (1.5.2) Serwer z Mini grami oraz Dzialki i Survival


Halowas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png
kropka.pngNazwa serwera: Mc Tomaszów (Otwarcie 16.08.13r) godz: 15:00
kropka.pngAdres IP: Podam przy otwarciu
kropka.pngPORT: Jeżeli otwarcie sie przedłuży to o tym powiemy
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngPVP: Nie
kropka.pngSloty: 30
kropka.pngBiała lista: Nie
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png
kropka.pngWar

kropka.pngThe Walls
kropka.pngSurvival Games
kropka.pngBow Spleef
kropka.pngMob Arena
administracja.png
kropka.png(Wlasciciel) Kiomengg.png12041909
kropka.png(Wlasciciel) Halowasgg.png
kropka.png(Wlasciciel) KubaCgg.png
kropka.png(Admin) Kalafiorgg.png
infodod.png
Serwer MC Tomaszów to serwer zrobiony z myślą o ludziach. Na naszym serwerze będzie można zagrać w wiele gier, np:
The Walls czyli masz 10 min aby pozbierać itemy i ściany opadają i walczymy ;D
Capture the Flag- Zdobywamy flagi Serwer jest 30 slotowy ponieważ nie mamy większych funduszy na serwer.
Obecnie Nie poszukujemy Adminów ani modów, jeżeli będziemy ich szukać to was poinformujemy, więc prosze do nas nie pisać o Rangę itp.
Jeżeli macie propozycje na jakieś gry mini games, to napisz :D
Możemy dodać jeszcze pluginy więc piszcie do nas wasze propozycje.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serwer będzie w Fazie Alpha więc może być parę błędów. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Forum jeszcze nie mamy więc jeżeli są propozycje to piszcie.
Jeżeli coś nie wypali do otwarcia to niektóre gry mogą być zamknięte na czas otwarcia.
Jeżeli uznamy, że serwer chcemy jeszcze nie otwierać to go nie otworzymy, ale chcemy już go udostępnić dla was.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wersja serwera: 1.5.2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...