Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradniki I Zbór Tematów


4pr000only

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcę wam pokazać i napisać wszystko co związane z Isro Botem

DOWNLOAD ZAWSZE ŚWIERZY

 

DO SERVERÓW

 

ISRO

KLIK

 

RUSRO

 

KLIK

 

JEŚLI TUTAJ NIE ZNAJDZIESZ NOWEJ VER . TO ZNACZY ŻE JEJ NIE MA ALBO NIE WSTAWIŁEM JEJ JESZCZE WIĘC TUTAJ JEST INNY TOPIC Z DOWNLOADEM

 

: http://www.mpcforum.pl/topic/28028-download-isrobota/

 

TERAZ CHCĘ ZGROMADZIĆ WSZYSTKIE INTERESUJĄCE WAS TEMATY

 

TUT DO USTAWIENIA BOTA ( MOŻE STARY ALE POMAGA ZE ZROZUMIENIEM NIE KTÓRYCH OPCJI KTÓRE SIĘ NIE ZMIENIŁY )

http://www.mpcforum.pl/topic/3112-tut-isrobot-instrukcja/

 

AUTOLOGIN Z ISRO BOTA ( NIE DZIAŁA NA WAS CZAS LOGOWANIA ) By Me

http://www.mpcforum.pl/topic/92603-auto-login-isrobot/

 

WKURZA CIĘ J.ANG W ISRO BOCIE ZMIEŃ GO NA INNY

http://www.mpcforum.pl/topic/33308-tutjpolski-w-isrobocie/

 

COŚ CIEKAWEGO DLA EUROPEJCZYKÓW ( POLECAM OSOBIŚCIE )

http://www.mpcforum.pl/topic/16285-auto-pot-buff-res-tool-tut/

 

NO I NAJ WAŻNIEJSZE REGULAMINEK

http://www.mpcforum.pl/forum-30/announcement-1-regulamin-forum-mpc/

 

NAJ CZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

1. (Auto Traning Nie Jest Pod Świetlony

-Zobacz czy na 100% masz nową ver. isrobota

LUB

-Spróbuj wyłączyć Anty Virusa

 

2.Pytajniki Przy Uruchamianiu

- częsty błąd włączaj bota do skutku

,

- zmień klienta z doświadczenia wiem, że bot praktycznie nie działa na no-dc 1,43 (Używaj Clienta Zawsze Tego Co Jest W Bocie )

,

-pytajniki wyskakują częściej z klientem typu no-dc

LUB

- Zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej.

3. Bot się zacina lub laguje

- zmiana wersji bota

,

- rozdzielczość ekranu w silku powinna być 1024x768 lub większa

,

- wina bota oczekiwać na nową wersje (przypadek z wersja 1,87)

LUB

- upewnij się czy masz zainstalowane biblioteki framework 3.0 i 3.5

 

4. Bot nie wraca na spota, itp:

- Co do powrotu konieczne jest zaznaczenie opcji Loop all bot activity (inaczej po jednym wpadzie na mooby po powrocie do miasta bot będzie stał w miejscu)

- brak kredytów (może błahy powód, czasami zdarza się więc radze sprawdzić ilość kredytów)

 

5.Nie robi zakupów w ogóle nie otwiera okien NPC

-niestety powodem jest no-dc w większości przypadków pozostaje wbijać staroświecką metodą

 

(materiał był w części kopiowany z innego źródła)

 

JEŚLI NIC NIE PODZIAŁA SRY NIC JUŻ NIE POMOGE

 

DO CZEGO SŁUŻY BOT

A więc bot to program wykonujący za nas wszystkie czynności robi to co mu ustawiliśmy w opcjach naciska skille , kupuje poty , wraca do miasta i na spota , zaopatrz a się jak mu ustawimy .

 

PAMIĘTAJ ŻE ZA KAŻDY NIELEGALNY PRGRAM MOŻESZ DOSTAĆ BANA PRZED TYM CIĘ NIC NIE UCHRONI

Kasuje zawsze wszystko z folderu DUMP i zmień nazwę SilkErrSender na inna np . looloolool ale to i tak cię nie uchroni

 

CO POTRAFI ISRO BOT

ISRO BOT potrafi wszystko to co inne boty do różnych gier nie różni się niczym od Sbot . ISRO BOT potrafi : KUPIĆ POTY , ARROWY , KONIE , SCROLLE , PILLE MOŻNA MU POZWOLIĆ NA CHOWANIE RÓŻNYCH RZECZY DO STORAGE LUB SPRZEDAWANIU ICH W NPC MOŻNA MU KAZAĆ ZBIERAĆ TO CO CHCEMY A RESZTE BĘDZIE POMIJAĆ MOŻEMY TEŻ TAK ZROBIĆ Z MAŁPKĄ MOŻNA MU KAZAĆ LECZYĆ KONIA , WILKA ... I UŻYWAĆ JESZCZE HGP BOT JEST DOSKONAŁY DO SZYBKIEGO EXPIENIA

 

1kredyt = 2h miłego botowania ;]

 

BARDZO PRZYDATNE LINKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

KLIK

KLIK

KLIK

 

DZIĘKI ZA TO ŻE POŚWIĘCILIŚCIE CZAS NA PRZECZYTANIE TEGO TEMATU

Zbieram +

×
×
  • Dodaj nową pozycję...