Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

----Prison---- [24/7][50 slotów][Miła Administracja][Mieszanka Survivalu z Freebuildem]


GrauinPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlt1.png

ipserwera.png

strzalka.gifAdres IP: s2.hostmc.pl:20128

spec.png

strzalka.gifNazwa Serwera: Prison

strzalka.gifWersja: 1.6.2

strzalka.gifTyp Serwera: Hosting

strzalka.gifWhiteList: Wyłączone

strzalka.gifTryb Gry: Survival / Freebuild

strzalka.gifIlosc Slotow: 50

strzalka.gifZwierzeta: Włączone

strzalka.gifPotwory: Włączone

strzalka.gifPVP: Włączone

pluginy.png

Te podstawowe i te które są najbardziej potrzebne. Jeśli chcesz pełną listę pisz!

admin.png

Właściciel - GrauinPL

HeadAdmin - tata1tata0

Admin - Michalopl01

Admin - Marcellozo

opis.png

Nie będę się dużo rozpisywać, wejdziesz zobaczysz. Po krótce w SS. :)

Generator by Tanamiso

 

SS:

qar3.png

5oge.png

bc7j.png

t6u1.png

afzj.png

az8d.png

e153.png

Opublikowano

Server jest do kosza

Na moderatora podanie sklada 11latek i najprawdopodobniej jak nauczy sie komend bedzie go mial

Admin ktory twierdzi ze robil wraz w wsoplnikiem wszystko samemu konfigurowal pluginy itd nawet nie wie co to sa prawa (premission)

Nie polecam Pozdrawiam

SS:

 

29f2ngg.png

 

 

PS.

Dodatkowo zapomnialem dodac o vipie za free ktory jest za zaproszenie 10 osob (multikonta)

 

Pozdro :)

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

Server jest do kosza

Na moderatora podanie sklada 11latek i najprawdopodobniej jak nauczy sie komend bedzie go mial

 

Kto Ci powiedział, że zostanie on modem? Nawet jeszcze z nim nie gadaliśmy. A tylko dla jego wiedzy kazałem mu się nauczyć essentiala.

 

Admin ktory twierdzi ze robil wraz w wsoplnikiem wszystko samemu konfigurowal pluginy itd nawet nie wie co to sa prawa (premission)

 

Mało kto zna zamiennik słowa permissions wedługo twojego języka "prawa", ważne że się zna po angielsku, bo to jest najważniejsze nigdzie nie masz po polsku...

 

Dodatkowo zapomnialem dodac o vipie za free ktory jest za zaproszenie 10 osob (multikonta)

 

Jest to event który skończy się gdy 1 osoba osiągnie 10 pkt. . 10 multikont? Jak to jest możliwe, jeśli ma się zabezpieczenie przed multikontami (max 2 konta można mieć na jednym ip. dlaczego? bracie grający na tym samym ip.) A nawet jeśli ktoś wejdzie na tym samym ip to admini od razu dostają o tym wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...