Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Veigar - "Kto powiedział, że zło zawsze musi budzić postrach samym wyglądem?"


KaRRamb4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wallpaper_760px_10512.jpg


Historia:


Yordlowie mało komu wydają się przerażający. Ta mała, ledwo odrastająca od ziemi rasa, mimo że jest waleczna, wywołuje raczej przyjazne emocje. Ich wysokie głosy i naturalny urok wzbudzają u większych ras protekcjonalny sposób zachowania lub przynajmniej przywodzą na myśl obraz dzieci bawiących się w dorosłych. Jednakże raz na jakiś czas, pojedynczy Yordl staje się tak zły, że - mimo swojej drobnej postawy - wywołuje strach w sercach innych. Veigar jest przykładem takiego właśnie wypaczenia. Jako mistrz czarnej magii i deprawator energii kosmosu jest jednym z najpotężniejszych magów w Valoran.

Jako dziecko był normalnym Yordlem, którego wyróżniała tylko ciekawość świata poza Bandle City. Spędzał mnóstwo czasu na uczeniu się o reszcie Valoran i dołączył do firmy handlującej z innymi miastami-państwami. Niestety dla niego, jak i reszty świata, pewien interes z noxiańskim handlarzem okazał się nieczysty i nie wypalił; Veigar i jego kompani zostali wrobieni. Został aresztowany i uwięziony na całe lata w Noxus. Taka izolacja jest dla Yordlów bardzo niebezpieczna - pewnie dlatego jego oprawcy zdecydowali się na taką karę - więc Veigar powoli popadł w szaleństwo.


Kiedy w końcu uciekł, stał się wypaczoną wersją samego siebie. Zamiast wrócić do Bandle City, pobierał nauki od parających się czarną magią czarodziejów. Skupiwszy swój obłąkany umysł na jednym zadaniu, szybko stał się potężnym i niebezpiecznym magiem. Chce zakończyć wszelkie konflikty w Valoran, rzucając wszystkie miasta-państwa na kolana. League of Legends to dla niego idealne narzędzie, przynajmniej chwilowo.


„Kto powiedział, że zło zawsze musi budzić postrach samym wyglądem?”


Build:


Start: Buty_Szybko%C5%9Bci_przedmiot.png55186548030246807647.jpg55186548030246807647.jpgpo pierwszym powrocie polecam kupić 81107054245027078403.jpg (która potem możemy sprzedać, lub zamienić na 17257639913614682016.jpg)


Core:obuwie%20maga.png90265909196290324714.jpg43545961191769910952.jpg79731850659535091554.jpg


Sytuacyjne: Guardian_Angel_item.png49365132239786534857.jpg92491955216862784924.jpg17257639913614682016.jpg61117255144574906946.jpg


Wyjaśnienie:


90265909196290324714.jpg- AP + dobry pasyw, który pomaga nam dobić. Z nim nawet tank padnie na combo ;)

43545961191769910952.jpg- Chyba nie muszę tłumaczyć. Podstawowy item na APC.

79731850659535091554.jpg - AP + Survi, które pozwala nam przeżyć w TF jeśli jesteśmy focusowani.

61117255144574906946.jpg- Kupujemy jeśli enemy składają magic resisty.

17257639913614682016.jpg- Jeśli mamy problem z maną, najlepiej kupować jako ostatnie, kiedy mamy nastackowaną łezkę, będziemy mieć fajną tarczę z Uścisku Serafina, która bardzo nam się przyda

49365132239786534857.jpg - Dodatkowe HP, aczkolwiek nie polecam za bardzo tego itema na tą postać. Lepiej złożyć AP.

92491955216862784924.jpg- HP, magic resist + tarcza która blokuje skilla. Przydaje się jeśli mamy Le Blanc na midzie.

Guardian_Angel_item.png - Jeśli ktoś woli Pancerz + życie po śmierci :D , zamiast HP ;)


Skille:


Maxujemy: R>Q>W>E, dlaczego W po Q? Bo W lepiej nam się farmi i ma potężne dmg. Chociaż jeśli ktoś chce mieć dłuższego stuna to maxuje E ;)


Mastery:

71585087671790466491.jpg



Runy:

61145963739716766958.jpg


Quinty możemy zamienić i kupić pod AP.


Jak grać?:

Idziemy oczywiście na mid, prosimy junglera o następne blue i farmimy (na razie nie harrasujemy, szkoda many). Na 2 lvlu dajemy sobie punkt w E (stun nam się przyda, w razie early ganka), do 5 lvla zabijamy miniony z Q (nie zapomnijcie o tym, żeby stackować Q) na 5 lvlu, możemy zacząc focusować przeciwnika, uderzamy z 2-3 razy z Q i przeciwnik powinien mieć około połowe hp. (zależy przeciwko komu gramy). Na 6 lvlu robimy nasze combo na przeciwnika: E>W>R>Q (musimy szybko rzucić W, po stunie, inaczej przeciwnik zdąży uciec) w tym momencie nasz przeciwnik liczy sekundy do odrodzenia. My wracamy się po łezkę i już o wiele łatwiej jest nam farmić i harrasować. Jungler powinien nam oddać blue, w tym momencie pozostaje nam tylko farmić i zabijać naszego przeciwnika. Z blue możemy bez obaw spamować skillami. W TF, staramy się ogłuszyć ADC oraz jak największą ilośc przeciwników. Rzucamy combo na adc, wycofujemy się i obijamy resztę przeciwników. W late możemy z nastackowanym Q wyciągnąć przynajmniej 1000 AP ;) wtedy ADC pada na ulta.



Poradnik by me. Jeśli można to proszę o zdjęcie paru % ;)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Dzięki za opinie, zapomniałem o tym że banshee many nie dodaje -.-, poprawione. Warmong dałem, ale napisałem że nie bardzo polecam, bo lepiej kupić więcej ap niż pchać sie w HP, jak i tak dedniemy na combo. Jeśli chodzi o kontry, to myślę, że lepiej będzie jeśli sobie ktoś wejdzie na lolcounter.com i sprawdzi, chociaż jeśli ktoś bardzo chce, to moge dodać, nie ma problemu.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Jak najbardziej zmieniłbym runy , przydało by się więcej AP , do sytuacyjnych zamiast plemiennej dałbym archangel'a i przydałby się country / statystyki oraz opisy skilli

Opublikowano

Jak najbardziej zmieniłbym runy , przydało by się więcej AP , do sytuacyjnych zamiast plemiennej dałbym archangel'a i przydałby się country / statystyki oraz opisy skilli

grałeś kiedyś veigarem ? nie - to się nie wypowiadaj, runy bardzo dobre, ap na nim nie trzeba bo stackuje sobie sam -.-

Opublikowano

 

@Kleas

 

Moim zdaniem lepiej armor składać ;) Te początkowe AP z run można zrobić stackując Q. To już jak kto woli ;)

 

armor? a co jak adc enemy ma -/3 a ap 10/- ? też armor zlozysz?

warmog jest średni na veigara, lepiej zlozyc zhonye+abyssala+rylaia i masz burst, resy, armor i hp. i tak nic nie zmieni tego, że Veigar bez niczego bierze wszystkich AP na combo od 6lvl :D

poradnik tak samo średni, masterki dobrze rozdane - niedużo ludzi daje w ad punkty. dodałbym też do poradnika ten item na ap co sie robi z kielicha, polecam jak nie mamy many.

 

i jedno - całą gre mam chodzic w butkach za 300g? :P

Opublikowano

Dodaj buty, wywal tego warmoga, dodaj kontry i wyjaśnienie skilli veigara :)
poradnik 6/10
Ja osobiście rushowałbym DFG, ale to chyba własne upodobanie ;)

Opublikowano

Brakuje kontr, Bansee już się nie opłaca. Void imo to jeden z core, zawsze go składam. Zamiast Warmoga wolę GA ale jak kto woli.

Poradnik 6/10

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Dodałem buty, bo zapomniałem oraz GA do sytuacyjnych. Po powrocie z obozu dodam kontry (jutro wyjeżdżam) oraz opis skilli.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Zalecany Warmog? Nope. Veigar i tak padnie w tf bo sam w sobie jest papierowy, jego rola jest taka żeby wyjebać szybkie kombo w enemy adc/apc, a później po prostu paść.

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...