Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5.2 WYSTARTOWAŁ SERWER PVP Mapa ASSASSIN'S CREED [NoPremium] [200slot] [brak lagów] [lvle oraz rangi] [Dedyk 32GB]


Extasssy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4s15.png

Witajcie serdecznie, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Nasz nowy serwer PVP, którego dopieszczamy z każdym dniem, obecnie mapa jest klimatycznie związana z terenem ASSASSIN'S CREED, dzięki czemu rozgrywka pvp jest naprawdę bardzo dynamiczna i nie nudzi się. Na mapie jest rozmieszczone około 100 skrzyń w których można znaleźć przeróżne skarby, które co godzine się uzupełniają.

Zapraszamy wszystkich fanów walki PVP, każdy gracz otrzymuje pełny żelazny ekwipunek na start + diaxowy miecz.

q0p.png

IP SERWERA: PVP.CRAFTSERVER.PL B)B)B)





Ilość slotów: 200 :)

White-List: Wyłączona :)

Wersja Silnika Serwera: 1.5.2 :)

Typ Serwera: Serwer PvP :)

PAMIĘĆ RAM: 32GB :)

MAPA Z LOTU PTAKA:

57918_379482205486132_289177492_n.jpg

ntt4.png

Na serwerze można zdobywać również lvle i rangi, im więcej graczy zabijemy tym większy lvl uzyskamy, za osiągnięcie wysokich wyników otrzymacie specjalne nagrody! Pierwszy lvl wbijecie po zabiciu 50 graczy.

Zapraszamy Was serdecznie i życzymy miłej gry i zabawy, wszelkie sugestie z Waszej strony weźmiemy pod uwagę. <3<3

Opublikowano

Zrob serwer na wersje 1.6.2 a nie 1.5.2 bo tak to bym pogral:>

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Mapa z lotu ptaka robi wrażenie ;D

Tak samo, zróbcie aktualizacje na 1.6.2 ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@up

pluginy pod 1.5.2 są stabilniejsze, żadnych dodatków w 1.6.2/16.4 by nie było, dlatego póki co zostaniemy na 1.5.2 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...