Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Potrzebuję tutaj wrzucić pętlę pomoże ktoś ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <ImageSearch.au3>
#include <Array.au3>
Global $x, $y
$result = _ImageSearch("xxx.bmp", 1, $x, $y, 10)
If $result = 1 Then
MouseClick("left", $x, $y)
sleep(2000)
send(" xxx ")
send("{Enter}")
sleep(3000)
send("xxx ")
send("{Enter}")
msgbox(1, "200", " xxx ")
EndIf

Zapraszam na Moja strone znajdziesz tam odpowiedzi na najczęstsze problemy z modem jak zarabiać przez adf ly i pickupa ravia jak i nowego bocika niestety nie działajacego na zminimalizowanym automatyczne odpowiadnie na PW ! :)

Moja strona : http://punisherxsite.tk/

Opublikowano

zły dział

chujowy opis problemu

zero zaangażowanie

więc dostajesz to na co zasłużyłeś.

Global $x, $y
$result = _ImageSearch("xxx.bmp", 1, $x, $y, 10)
If $result = 1 Then
MouseClick("left", $x, $y)
    sleep(2000)
        send(" xxx ")
            send("{Enter}")
    sleep(3000)
            send("xxx ")
        send("{Enter}")
    msgbox(1, "200", " xxx ")
EndIf
while 123
wend
Opublikowano

Mam pytanie jeszcze jak zrobic cos takiego rozwijanego na tym forum żę jest spojler ukryty kurde nie weim jak to wytlumaczyc klika sie show albo spojler i pokazuje wiadomosc

Zapraszam na Moja strone znajdziesz tam odpowiedzi na najczęstsze problemy z modem jak zarabiać przez adf ly i pickupa ravia jak i nowego bocika niestety nie działajacego na zminimalizowanym automatyczne odpowiadnie na PW ! :)

Moja strona : http://punisherxsite.tk/

Opublikowano

Zaznaczasz tekst klikasz 3 ikonke od lewej i wybierasz spojler

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...