Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Jak wygenerować specjalną mapę z epickimi górami itp. jak u skkf?!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Wiecie może jakim programem/pluginem da się wygenerować taką mapę jak u skkf tj. epickie góry itp?
MCEdit, VoxelSniper, a może coś innego?
Jak wiecie mile widziana pomoc w wygenerowaniu takowej mapy.

Możecie też zarzucić jakimś fajnym seedem z górami i łąką pod spawn. =)

Pzdr.

Opublikowano

Najlepiej to to się robi pluginem WorldEdit, i komendą :

 

/brush sphere [Nazwa przedmiotu] [Rozmiar]

Szybko zbudujesz sobie góry takie jakie chcesz, bez generowania map :D

Opublikowano

Proste jak drut, wystarczy posiadać plugin TerrainControl i oraz kilkanaście dobrych schematów drzew jak i innych obiektów oraz dobrze rozpisany config. Sam kiedyś miałem identyczne generator jak u skkf'a (Nie chodzi o plugin tylko schematy jakie sie generowały) musiał bym tylko gdzieś na dysku poszukać :)

Opublikowano

Ty też tego nie rozumiesz ?

 

ON SZUKA PODOBNEGO PROGRAMU , KTÓRY MU POMOŻE ZROBIĆ PODOBNĄ MAPĘ !

 

:Wow

TYLKO TAKI NIE ISTNIEJE -_-

 

 

 

Co do tematu..

 

Po leceniu 10923012893819 kratek od spawna znalazłem lepsze tereny niż te gumwna u skkfa :P

 

Jak chcesz takie coś to poprostu naucz się obsługiwać MCEDIT albo Voxel. : |

Szukasz Technika na swój serwer Minecraft?

 

Jeśli tak to pisz na PW :D

 

NIE MAM SKYPE!

Opublikowano

zaraz ze autorski generator... pewnie uzyaja zwyklego TerrainControl. Tam da sie WSZYSTKO tylko czesc rzeczy jest naprawde trudna do osiagniecia :) Najlepsze efekty mozna uzyskac bawiac sie bo3. tak, da sie generowac gory uzywajac bo3, trzeba tylko zrobic male kamienie ktore maja sie spawnic jeden obok 2 i tak ustawic branche by powstaly ladne gory :) i na dobry biom z gorami trzeba od 3 biomow i wiecej :), Osobny na dole, inny po srodku, jeszcze inny na szczycie, i wtedy mozna uzyskac idealny efekt, ale to wyzsza szkola jazdy :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...