Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Szukam/Przyjmę do klanu w District 187


Ukinar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, w tym temacie będziemy szukać graczy do swoich klanów lub po prostu klanów dla samego siebie :)

Wszystkie podania mają zawierać wzór:

Mój nick na forum:

Mój nick w grze:

Kontakt:

Mój poziom:

Moje K/D Ratio:

 

lub

 

Mój nick na forum:

Nazwa klanu:

Minimalny poziom:

Minimalne K/D Ratio:

Kontakt z założycielem klanu:

 

Inne posty - warn 5% za offtopic (dotychczas spam).

Od razu podepnę temat, dziękuję za uwagę :)

Opublikowano

Mój nick na forum: NieWiem

 

Mój nick w grze: MrKojot

 

Kontakt: Gra , skype : quertospl

 

Mój poziom: 4 sztabki zlota maniacze od wczoraj ;)

 

Moje K/D Ratio: 548 KILL / 650 DEATH

signature5y.png
 
 

Opublikowano

Mój nick na forum: Partyzant

 

Mój nick w grze: ADIxPOMPA



Kontakt: MPC, gra


Mój poziom: 2 te belki ;)


Moje K/D Ratio: 133/83

 

Dodam coś jeszcze: Wiem, że mam mało killi i małą range, ale musiałem założyć nowe konto. Kiedyś instalowałem nowego Win7 i jakoś nie chciało mi się pobierać 187. Na starym koncie miałem ok. 800 killi. Pewnie i tak nikt tego nie będzie brał pod uwagę, bo nie mam żadnych dowodów, ale wolałem napisać.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Mój nick na forum: samei

Mój nick w grze: samei

Kontakt: MPC oraz gra

Mój poziom: ۷∙ ( Tak wygląda :) )

Moje K/D Ratio: 913 - 572 ( Ciągle rośnie ;) )

 

AKTUALNE

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Mój nick na forum: SByk

Nazwa klanu:
Death_Angels

Minimalny poziom: +1 Liczy się jak ogarniety jesteś.


Minimalne K/D Ratio: +1.0


Kontakt z założycielem klanu: PW na mpc. Lub w grze SBykPL

yiWCsl1.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój nick na forum: Mostro
Mój nick w grze: Mostro
Kontakt: PM / GG (w profilu)
Mój poziom: (V**) i wciąż rośnie
Moje K/D Ratio:

1377874661-U99127.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...