Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę podnosić itemów.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Tak jak w temacie, nie mogę podnosić przedmiotów na moim serwerze minecraft.

To znaczy, administracja nie może (osoby które długo graja), a nowi gracze mogą.

Usunąłem plugin ModifyWorld i dalej to samo, wiem, że problem tkwi w komendzie /scoreboard coś takiego...

coś związanego z pickup'em, ale nie mogę sobie przy pomieć co.

Opublikowano

Tak zmienialem wersje z 1.6.2 na 1.5.2.

 

Lista pluginów:

AuthMe

AutoMessage

AZRank

ChestShop

Citizens

ClearoomGenerator

ClearLag

CombatLog

CombatTag

CommandSign

CookieMonster

CrazyCore

CustomEnchantments

drophead

DropStone

Enchanter

EnderSpawn

EpicEnchant

Essentials

EssentialsChat

GroupManager

EssentialsSpawn

Fastion

iConomy

InventorySave

LWC

MultiCommand

MultiverseCore

MultiVersePortals

OnlinePlayersSQL

OpenInv

OtherDrops

PandaPickup <---- Troche pomaga (dostaje eq jak padne gracza)

PvPLevels

ScoreboardStats

ShowCaseStandalone

SignColours

SignShop

SimpleBackup

SurvivalGames

Tim

TreasureChest

TreeAssist

uSkyBlock

Vault

WorldEdit

WorldGuard

WorldSaver

Opublikowano

Spowodowane jest to bugiem mapy, jak pisałeś zmieniłeś wersję z 1.6.2 na 1.5.2 i tu wystąpił ten bug, aby go naprawić musisz usunąć tych graczy, którzy nie mogą podnosić itemów z mapy. Wejdź w główny folder z serwerem i przejdź do mapy (jeżeli nie była zmieniana nazwa mapy to jest to folder world) potem wejdź w players i usuń nicki tych Graczy, którzy nie mogą podnosić itemków z ziemi. Jeżeli usuniesz te pliki z nickami Graczy spowoduje to, że utracą ekwipunek. Jeżeli tych Graczy jest garstka to zrób każdemu z nich skrzynie i niech wsadzą tam swój ekwipunek.

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

Zrobiłem dokładnie tak samo jak mi powiedzieliście i dalej nie mogę podnosić :(

 

 

(Usunąłem wszystkich graczy)

Opublikowano

A jak wszedłeś na serwer po usunięciu tych plików to pisało, że Witamy nowego gracza, zależy jak masz ustawione w Essentialu.

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

A jak wszedłeś na serwer po usunięciu tych plików to pisało, że Witamy nowego gracza, zależy jak masz ustawione w Essentialu.

Nie nie pisało witamy nowego gracza bo jestem zapisany w userdata w Essentials, ale i tak już próbowałem z usunięciem tego i nic.

Opublikowano

Na pewno problem tkwi w /scoreboard jakoś tak związane z pickup bo grzebałem z taka komenda czy podobną

Opublikowano

Mój kolega też miał taki problem, zmienił nick i wszystko działo

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

To zrobiłeś coś źle bo powinno pisać, Witamy nowego Gracza, Essentials czyta to z mapy, a nie z userdata.

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

OK usunąłem ! jeszcze raz. Zobaczymy...

 

BO teraz jak to wszystko usunąłem to tylko ja teraz nie moge podnosic xD

 

Zobacze... usune teraz siebie wszedzie!



JEEEEEEEEEEEE!!!!!!! Działa!!! Dziękuję wam wszystkim za pomoc Dale LIKE WSZYSTKIM !

 

Przedtem coś źle zrobiłem :D

 

Ok do zamknięcia THX jeszcze raz za pomoc

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...