Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] MoltenCraft [Non-premium][No mods][Real-Life & Survival][Eventy][Rekrutacja-ON]]


SmialekPL

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze.? :)

    • Tak
      2
    • Mo?e
      0
    • Nie
      0
  2. 2. Serwer ma by? :

    • 1.6.2
      2
    • 1.5.2
      0
    • Premium
      0
    • Non-Premium
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

post-841292-0-48634700-1376470227_thumb.jpg

informacjeo.png

 

Diamond_%28Gem%29.pngAdres IP: Podamy godzinę przed startem - start środa (14-08) Godzina 22:00
Diamond_%28Gem%29.pngTyp Serwera : FreeBuild lub Survival + Frakcje
Diamond_%28Gem%29.png Potwory : Tak
Diamond_%28Gem%29.pngZwierzeta : Tak

Diamond_%28Gem%29.pngPvP : Na Freebuild częściowo tak, na Survival wszędzie
Diamond_%28Gem%29.pngPremium : Nie
Diamond_%28Gem%29.pngSloty : Na początek 20 (Jeśli będzie potrzeba, zwiększymy)
Diamond_%28Gem%29.pngBiala Lista : Nie
Diamond_%28Gem%29.png Nether : Tak

pluginyy.png

 

Diamond_%28Gem%29.pngJobs

Diamond_%28Gem%29.pngOtherDrops
Diamond_%28Gem%29.pngDynamMap i wiele innych. :)

 

ekipab.png

 

Diamond_%28Gem%29.pngWłaściciel : SmialekPL 16+
Diamond_%28Gem%29.pngHeadAdmin : Axionix 18+
Diamond_%28Gem%29.pngSuperAdmin : Rekrutacja ON
Podania piszcie w komentarzach lub Priv . :)
Wzór podania :
Imię :
Nick z Gry :
Wiek (min 16+) :
Staż :
Znajomość komend (1-10):

Kontakt :

Diamond_%28Gem%29.pngModerator : Rekrutacja ON
Podania piszcie w komentarzach lub Priv . :)
Wzór podania :
Imię :
Nick z Gry :
Wiek (min 15+) :
Staż :
Znajomość komend (1-10):

Kontakt :

Diamond_%28Gem%29.pngAdmin : Rekrutacja ON
Podania piszcie w komentarzach lub Priv . :)
Wzór podania :
Imię :
Nick z Gry :
Wiek (min 15+) :
Staż :
Znajomość komend (1-10):

Kontakt :

 

infododatkowe.png

 

Diamond_%28Gem%29.pngDlaczego jest to serwer FreeBuild lub Survival.?
Początkowo respisz się na Niewielki Spawnie, na którym musisz podjąć wybór.. Albo odzisz drogą która prowadzi Ci do serwera Freebuild, albo druga, która prowadzi Cie do serwera Survival. Jeśli podejmiesz już decyzję, niestety nie ma odwrotu, chyba że poprosisz o to Admina.
Diamond_%28Gem%29.pngJak będzie wyglądał serwer Freebuild.?
Serwer Freebuild będzie wyglądał następująco.. Zostaniesz przeniesiony na spawn, będziesz tam miał regulamin i różne informacje.. Zostanie nadana Ci ranga "Freebuild Gracz" i dostaniesz początkowe EQ. Gdy wyjdziesz ze Spawnu będziesz mógł dostać działkę. Na Freebuld będzie również sklep, spawner świnek (darmowe jedzienie) eventy, parkour i wiele innych atrakcji . :)
Diamond_%28Gem%29.pngJak będzie wyglądał serwer Survival.?
Serwer Survival będzie wyglądał zwyczajnie.. Będzie na nim spawn i nic więcej. Będzie można założyć swoją Gildie i walczyć z innymi..

Opublikowano

Imię : Bartosz
Nick z Gry : Barto0122
Wiek (min 15+) : 15
Staż : Od 1.4 beta wersja, 2 lat lecą.
Znajomość komend (1-10): 9

Kontakt : PW/skype: barto0122 gg: 17700444

Jestem zwykły młody chłopak nie zostanę bohaterem, z wiekiem pozostaje sobą, mam nadzieje że mądrzeje.

 

Opublikowano

Imię : Bartosz

Nick z Gry : Barto0122

Wiek (min 15+) : 15

Staż : Od 1.4 beta wersja, 2 lat lecą.

Znajomość komend (1-10): 9

Kontakt : PW/skype: barto0122 gg: 17700444

Okej, dam znać tak koło 17.:))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...