Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry na grywać na takim sprzęcie ?


ArTmol1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć . Mam zamiar nagrywać jakieś let`s playe z gier na YouTube .

Mój sprzęt to :

Procesor Intel Core 2 DUO 2x2.13Ghz

Ram 4GB

Karta Graficzna . NVIDIA GeForce GT 220M - 1GB rdzeń 550Mhz pamieć 500 Mhz

 

Na takim sprzęcie jakie gry mogłyby działać płynnie ?

 

 

Opublikowano

To jak chcesz wszystko wiedzieć to zobacz se ; Asus N61VG . Mam gdzieś na strychu PC-ta co nwm czy mi nie będzie lagował metin2 ;d

Opublikowano

To jest laptop?

Chyba jasne, że laptop skoro karta mobility. Za 800 nie kupisz nic lepszego niż twój obecny. Zajebisty lapek do gier i nagrywania łamie nawet granice 4-5k

9368_gold.png

Opublikowano

Chyba jasne, że laptop skoro karta mobility. Za 800 nie kupisz nic lepszego niż twój obecny. Zajebisty lapek do gier i nagrywania łamie nawet granice 4-5k

Za 3 k ma lenovo y580 ;)

Na tym? Próbuj CS, CA ew Tibia z Omkiem i będziesz 3 pandą xD

Mam lepszego trochę lapka i metin z nagrywaniem laguje ;)

674071459604241683421.gif

Opublikowano

MW3,Mario,Tibia,Metin2,GTA san andreas, gta SAMP.

MW3 ?!

Ty chyba nigdy w Mw3 nie grałeś ... i na oczy nie widziałeś xD

 

@Top

Za 800zł Gówno kupisz za przeproszeniem :/ , dozbieraj sobie do 1500 i kup lenovo G580 albo dobij do 3300 i kup MSI gx60, mam oba te laptopy i powiem że oba są dobre na g580 pograsz w Bf3 na Medium bez problemu, a na msi we wszystko na ultra ;) (oba są maksymalnie podkręcone)

ps."Mam zamiar nagrywać jakieś let`s playe z gier na YouTube" jeżeli chcesz nagrywać to polecam dobry sprzęt, do dobrych gier bo jak nagrasz gówno to nikt tego nie będzie oglądać, wierz mi znam się ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...