Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masakryczna Kraina [Sezon 1] [16 Slotów] [Blue vs Red]


Qentes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png
kropka.pngNazwa serwera: Masakryczna Kraina
kropka.pngAdres IP: Adres podam na PW po dodaniu do WL
kropka.pngPORT: ------------------
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Nie
kropka.pngPVP: Nie
kropka.pngSloty: 16
kropka.pngBiała lista: Tak
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png
kropka.pngWystarczą takie jakie są, potrzebne do tego typu serwera ;)
administracja.png
kropka.pngMisterBzykugg.pngBrak ;(
infodod.png
Witam oto 1 sezon Masakrycznej krainy, aktualnie jest 16 slotów bo nie widzę potrzeby żeby dodawać więcej do tego typu gry. Jest to podobny sezon do Kwadratowej Masakry Sezonu 3. Mam już jakieś plany na sezon 2 Masakrycznej Krainy na to jeszcze czas ;) Aby Dojść do serwera wystarczy złożyć podanie:

Wiek:

Nick w MC:

Czemu ty?:

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):

Drużyna?(Blue/Red):

Start serwera przewiduję na 21:45 zależy od graczy ;)



Blue:
- MisterBzyku
- Menzolek18
-
EnyoPL
- r ychuPL
-
Moron

- KowbojPolska
-MinecraftHubix
-MentoS

Red:
- TechPro
-
vala1979
- kamastro
- adx52x
- OkosPL
- Shuzo
-konus123
-

Opublikowano

Wiek:15


Nick w MC:Menzolek18


Czemu ty?:Bo lubię serwery tego typu jestem ogarnięty i lubię grę zespołową


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 9,5


Drużyna?(Blue/Red): Blue


Opublikowano

Wiek:15
Nick w MC:TechPro
Czemu ty?:Ponieważ szukam servera na którym nie będzie dzieci ^^, A nagrywać to tylko na swojm servie ;P...
Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):10 ^^
Drużyna?(Blue/Red):Red

Opublikowano

Dodany Zezolek18 i TechPro ;) Wbijcie TS3: 213.189.53.151 Kanał pogaduszki z Bzykiem, hasło 1337 ;)



Start Serwera będzie jak będzie co najmniej 5 osób w Red i 5 w Blue

Opublikowano

Wiek: 14

Nick w MC: adx52x

Czemu ty?: Chętnie spróbuje tego typu rozgrywki , nie grałem jeszcze na serwerze typu red vs blue .

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 8-9

Drużyna?(Blue/Red): Red

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Wiek: 13

Nick w MC: MysterCrash

Czemu ty?: Czemu ja ? Ja dlatego bo myślę, że podołam zadaniom które będę mi pisane na serwerze, zawsze się staram pomagać swojemu Team'owi jak mogę i w czym mogę. Ogarniam też bardzo dobrze PvP, Mechanizmy typu maszyna do Stone, Obsydianu i różnego typu Armaty.

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 9/10

Drużyna?(Blue/Red): Random :3

 

Pozdro.

Opublikowano

Wiek: 13


Nick w MC: rychuPL


Czemu ty?: Bo lubię serwery typu KM i jestem miły,pomocny i te sprawy. Po prostu nadaje się na ten serwer :)


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):10


Drużyna?(Blue/Red):Blue

graphic.png

Opublikowano

Wiek: 13

Nick w MC:OkosPL

Czemu ty?: Ponieważ, jestem ogarnięty i lubię sobie czasami pograć na tego typu serwerach.

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):Myślę, że 8/10

Drużyna?(Blue/Red):Wolałbym Red

Opublikowano

Wiek : 11

Nick w MC : KowbojPolska

Czemu ty ? : Jestem ogarnięty , lubie tego typu serwery

Jak bardzo jesteś ogarnięty ? (0/10) : Myśle , że 8

Drużyna ? (Blue/Red) : Blue

Opublikowano

Wiek: 14

Nick w MC: Shuzo

Czemu ty?: Tak jak każdy tutaj zapewniam że jestem ogarnięty, lubię pograć sobie w mniejszej grupce i gra na takim serwerze będzie nowym doznaniem gdyż nigdy na takim nie byłem ;)

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 9

Drużyna?(Blue/Red): Mi to obojętne.

Opublikowano

Wiek: 13

Nick w MC:Moron

Czemu ty?: Ponieważ chciałbym pograć na tego typu serwerze
Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):Myślę, że 9/10

Drużyna?(Blue/Red):Blue

Opublikowano

Wiek: 16

Nick w MC:konus123

Czemu ty?: potrafie grac zespolowo, walcze jak prawdziwy mistrz ;P, ogarniam craftingi - alchemie itp.

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):10

Drużyna?(Blue/Red):Red

Opublikowano

Wiek:15 lat


Nick w MC: MentoS


Czemu ty?: Ponieważ szukam serva typu kwadratowa masakra .


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 9/10


Drużyna?(Blue/Red): Blue


Opublikowano

Wiek:12


Nick w MC:EnyoPL


Czemu ty?: Bo lubie servery tego typu i wyzwania , potrafię uszanować dobry uczynek ale potrafię się zemścić jeśli ktoś zajdzie mi za skóre


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):9


Drużyna?(Blue/Red):Blue


Opublikowano

Wiek: 18


Nick w MC: Cushidra


Czemu ty?: Szukam czegoś ciekawego . Chociażby coś , przy czym nie zasnę . :)


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): Myślę , że mocne [7] mogę dostać :)


Drużyna?(Blue/Red): Red


Opublikowano

Wiek:14


Nick w MC:Ziomer


Czemu ty?:Lubie Grac Na Serverach Tego Typu i tyle :p


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):7/10 :p


Drużyna?(Blue/Red):Red


Opublikowano

Wiek: 17 lat

Nick w MC: xPolishMe

Czemu ty?: Lubie serwery tego typu. Jestem ogarniety, umiem grac teamowo

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 10

Drużyna?(Blue/Red): Red

Opublikowano

Wiek: 14

Nick w MC:LolSiemanko

Czemu ty?: Poniewaz dobrze dogaduje sie z graczami, jestem ogarniety i lubie tego typu serwery.

Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10):9/10

Drużyna?(Blue/Red):Red

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiek: 18


Nick w MC: Ahnmitthe


Czemu ty?: Projektuje Pluginy , miałem sieć serwerów , jestem ogarnięty , jestem profesjonalny :D


Jak bardzo jesteś ogarnięty?(0/10): 8/10


Drużyna?(Blue/Red): Red


“Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy” ~Albert Einstain


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...