Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pomocy! Jak nazywała się ta gra?!


Rengor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A więc tak. Jest to gra strategiczno-fantastyczna. Masz tam chyba 3 rasy: Orkowie, Ludzie i Nieumarli/Mroczne Elfy (nie pamiętam). Gra jest udeżająco podobna do Warcrafta 3, ale to nie jest to bo pamiętam że ludzie mogli kupować konnych łuczników (w warcrafcie 3 tego niema), grafika podobna do Warcrafta 3, takie 2.5 D (Coś jak Lol), masz chyba kilka mineralów a jeden z nich to takie coś zielone, chyba jakieś zioła? Pamiętam jedną misje, masz rozwalić baze wroga, więc budujesz swoją, masz tez bazy przyjaciół, gdy chcesz zaatakować wroga podchodzisz do jednego z dowódców przyjaciela i on albo atakuje albo nie. Baaaaardzo proszę o podanie nazwy tej gry gdyż gdy w nią grałem (2006-2010 rok, na serio nie pamiętam) baaaaaaaardzo wpadła mi do gustu!

"Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"

-Vegetius

banner2.jpg

Opublikowano

Podobne ale to nie to, pamiętam że były tam też poziomy doswiadczenia, i mozna bylo ubierac postacie w artefakty, takie ubrania jakies (ale to nie heroes), pierwsi twoi bohaterowie to byli jakiś facet i kobieta mag, pamietam tez misje że budowales baze a pozniej rozwaliles wojsko elfow/nieumarlych z przedmiesc poteznego miasta. Proszę naprawde o pomoc potrzebuje nazwe tej gry!!!

"Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"

-Vegetius

banner2.jpg

Opublikowano

@Ref

@Ref

@REF!

@Ref Again Again Again no pomocy zna ktos?

@Dobra widze że nikt nie zna, można zamknąć ;/

"Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"

-Vegetius

banner2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...