Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Najlepszy design dla goliatha na wyloty


WielkaNogawka

Najlepszy design dla goliatha na wylot  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy design dla goliatha na wylot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spectrum :P Zawsze jakieś faxy są a jak się rzuci duża grupa fullek to spectrum i emp, ucieczka, czapka, rep :)

Jak się spotka super fullkę to można bez-problemowo uciec :)

 

według mnie Venom wymiata :)

 

Rozjebałeś Mnie tym :D Banana empem bez problem :D

Desing dobry na kryśki czy cubikony a nie na wylot, chociaż co do kubika to może dimisher :P

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

 

Spectrum :P Zawsze jakieś faxy są a jak się rzuci duża grupa fullek to spectrum i emp, ucieczka, czapka, rep :)

Jak się spotka super fullkę to można bez-problemowo uciec :)

 

 

Rozjebałeś Mnie tym :D Banana empem bez problem :D

Desing dobry na kryśki czy cubikony a nie na wylot, chociaż co do kubika to może dimisher :P

 

 

 

teraz mało osób ma emp. dzisiaj np jak sobie latałem to nikt nie miał emp.

PS czy z grubymi golec venom boster 10 % 3 lf4 reszta lf3 66 k z rsb to dobrze??

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

Temat morze... zależne od stylu gry, wyposażenia, umiejętności, czy mamy premkę, wspomaganie itd. a więc nie ma czegoś takiego jak najlepszy design.

Opublikowano

Co do empa to mam trochę :]

 

Temat morze... zależne od stylu gry, wyposażenia, umiejętności, czy mamy premkę, wspomaganie itd. a więc nie ma czegoś takiego jak najlepszy design.

 

* Może.

 

Oczywiście że jest, tutaj podano przykład na wyloty, wątpię aby venom był lepszy do wylotów, każdy po prostu jest do czegoś innego,

venom był dobry na bociki ale nie ma :> Co 15 min. darmowy wpis bo koleś stał na bazie i niemoc go dobijała :]

 

Inaczej idąc Twoim tokiem myślenia, każdy jest dobry do czegoś innego :]

Dimisher kiedy gracz ma czołga :] Częściej padam od tego niż od banana, nie dlatego że spotykam częściej tylko przez umki :]

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...