Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][Zapowiedz] Unicraft.pl - Zacznij przygode z nami [Economy/survival][Autorskie Mody]


Adiko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W prezentacji nic nie ma na temat ekonomi, rozpiszesz się troszkę ? :D

 

@edit patrząc po dynmapie prawie wszystkie budowle są z planetminecraft....

1377774857-U369478.png

Opublikowano

banner_new_1200.png

taka oczojebna nazwa serwera sugeruje iż jest to nazwa serwera (masło maślane) ... wpisałem ją i pyk jest forum gratulacje następnym razem lepiej ukryj forum bo tutaj nie można dawać linków ;p

taka rada poproś grafika by skasował dopisek .pl bo to sugeruje stronę

signature.png

Opublikowano

W prezentacji nic nie ma na temat ekonomi, rozpiszesz się troszkę ? :D

 

@edit patrząc po dynmapie prawie wszystkie budowle są z planetminecraft....

 

Zaktualizowałem opis ;)

sygnae.jpg

Opublikowano

taka oczojebna nazwa serwera sugeruje iż jest to nazwa serwera (masło maślane) ... wpisałem ją i pyk jest forum gratulacje następnym razem lepiej ukryj forum bo tutaj nie można dawać linków ;p

taka rada poproś grafika by skasował dopisek .pl bo to sugeruje stronę

W tym problem niestety że taka jest nazwa naszego serwera, i tak jest rejestrowana w każdej wyszukiwarce jako unicraft.pl

 

 

 

@edit: Przepraszam za double posta... Wcześniej mi sie połączyły o.O Mój błąd

sygnae.jpg

Opublikowano

"Autorskie Mody" co miałeś na myśli pisząc to? W opisie nic nie wspominasz o żadnej modyfikacji, co najwyżej kilku pluginach. Proszę o wyjaśnienie :)

bipsMal.png

Opublikowano

Autorskie modyfikacje to między innymi frakcje i połączenie naszego serwera ze stroną. Będzie możliwość większej customizacji swojej postaci (zarządzania swoimi działkami, statystykami itp.).

 

Uwaga! Szukamy osoby do ekipy, która potrafi zająć sie dobrą reklamą! Wymagany wiek 16+ oraz poprawna pisownia! Propozycje prosze wysyłać mi na PW!

sygnae.jpg

Opublikowano

Jeśli mogę gdzie jest link do forum aby się zarejestrować?

Znalazłem kilka błędów w prezentacji są one zaznaczone na taki oto kolor

 

 

 

 

 

banner_new_1200.png

Uwaga! Szukamy osoby do ekipy, która potrafi zająć się reklamą! Wymagany wiek 16+ oraz poprawna pisownia! Propozycje prosze wysyłać mi na PW!

Start!

W końcu! Po kilku miesiącach cieżkiej(nie ma ę) pracy naszej ekipy, serwer jest gotowy i zapmięty na ostatni guzik! Oficjalną datę startu, planujemy 16.08 (Godzina 16.00)! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele świetnych eventów! Możecie się spodziewać między innymi darmowych działek, diaxów oraz VIP'ów! Serwer ten tworzymy z pasji, dlatego nie jest on nastawiony na zarobek! Każdy gracz może sie wybić bez wydawania złotówki.

 

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim, dorosła i doświadczona administracja (średnia wieku to 20 lat). Nie jest to nasz pierwszy serwer, tworzymy je od około 2 lat. Wcześniejsze produkcje cieszyły sie dużą popularnością i pozytywną opinią wśród graczy. Robimy to z pasji nie dla pieniędzy, wszelkie zyski idą w rozwój serwera. Możecie tu spotkać wiele autorskich modów, strona została stworzona od podstaw. Zajeło nam naprawde dużo czasu aby dopracować ten serwer. W naszej ekipie znajdują sie profesjonalni programiści, graficy oraz webmasterz'y. Serwer ten będzie sie ciągle rozwijał, postaramy się aby nigdy nie zapanowała na nim nuda. Mamy naprawde wiele świetnych pomysłów które będziemy stopniowo wprowadzać.


Economy:

Tryb ten polega na gromadzeniu pieniędzy i prawidłowym zarządzaniu nimi. Na serwerze będzie wiele sposobów zarobków. Jednym z nich to frakcje, możesz zostać biznesmenem, budowniczym, górnikiem itp.itd. Każda z tych frakcji ma swój określony reguilamin zarobków. Aby zaspokoić waszą ciekawość frakcja buisnessmen będzie mogła wykupić hotele, większe cuboidy, miasta i zarabiać na sprzedaży działek. Pewnie zapytacie, "Mam już dużo kasy, diaxów itp. i po co mi to?" I tu myśle że pojawia sie najbardziej pozytywny aspekt serwera :) Na serwerze będzie ranking najbogatszych ludzi na serwerze, i pod koniec miesiąća dla najlepszy graczy będą rozdawane wartościowe nagrody (MIĘDZY INNYMI GIFT KODY DO MINECRAFTA!) Nie będe wam zdradzał wszystkiego, bo tego dowiecie się grając na serwerze ;)

Informacje:

Serwer ten stoi na stabilnej maszynie która powinna bez problemu pomieścić nawet 100 osób! (W miare potrzeby możemy również powiększyć ten limit) Został on zoptymalizowany przez naszych programistów do możliwie największego komfortu waszej gry! Na serwer mogą wejść zarówno gracze Premium jak i No-Premium, jednak dopiero po rejestracji na naszej stronie.

 

IP Serwera: game.unicraft.pl

Ilość slotów: 100

Premium/No-premium

Typ: Survival/Economy

TS3: ts.yenclan.pl Kanał: Unicraft.pl

Z dniem dzisiejszym otwieramy również nabór na moderatorów/budowniczych, Jeśli sądzisz że to ranga dla ciebie, chcesz pomagać w rozwoju serwera, znasz komendy administratora to nie wahaj się! Złóż podanie! Może to właśnie ty dostaniesz się do naszej ekipy. Każda ranga ma szanse na awans!

 

Planetminecraft? Co to ma być?

No i tutaj pojawia się problem. Nasz serwer niestety jest bardzo drogi w utrzymaniu, a samo ogarnięcie skryptów i strony zajeło nam ponad 2 miesiące, dlatego żeby nie powiększać naszych wydatków i nie pogorszyć wizerunku serwera (spawn z dirta) postanowiliśmy dodać kilka gotowych, pięknych budynków. Ale co za tym idzie? Zdradze wam jeden z eventów którego możecie sie spodziewać. Stwierdziliśmy że komu ma sie podobać ten spawn jak nie wam, graczom? Więc dlaczego to wy nie mielibyście wybudować spawnu według własnych wizji/potrzeb? Dlatego po starcie serwera będzie organizowany event, w którym będziecie mogli nam zaprezentować waszą wersje spawnu, która w przyszłości stanie sie głównym spawnem na serwerze! A pzy okazji dobrze sie przy tym bawiąc!


Ekipa:
Head-Admin:
Maciej


Admini:
Blady

Kyfler

Jankes

Moderatorzy:

Możesz nim być ty :)

Screen-Shot'y:

971776_172843879566293_119075578_n.jpg

1003523_172844236232924_1756815763_n.jpg

1077358_172841869566494_887460667_o.jpg

1002357_172845792899435_45906192_n.jpg

 


Zaproś swoich kolegów i zacznij przygodę razem z nami!
Bez ciebie nie startujemy!

 

 

blyat

 

 

Opublikowano

Niestety, regulamin nie pozwala mi żeby go tu wkleić ale jeśli jesteś mądrym człowiekiem to powinieneś się bez problemu domyśleć ;)

sygnae.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...