Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSTARTOWAL![MCMMO][Frakcje][OTHERDROPS][EXP ZE STONE][DUZO WARPOW][STREFA VIP][RUDY OD POZIOMOW][FORTUNE] I WIELE WIECEJ ZAPRASZAM


zaneta09

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Y, 4 edycja serwera w 4/5 dni. Pozdro.

 

Beznadzieja ?

 

Dodatkowo 0 oryginalności .. Grafika z innych tematów ...

 

Prezentacja słaba podobnie jak serwer.

NoNaMe

Opublikowano

Y, 4 edycja serwera w 4/5 dni. Pozdro.

 

Beznadzieja ?

 

Dodatkowo 0 oryginalności .. Grafika z innych tematów ...

 

Prezentacja słaba podobnie jak serwer.

Ehem mozesz w tym temacie sie wogole nie wypowiadac ,nie grales nie mow:) tylko tyle z mojej strony

Opublikowano

Grałem na każdej edycji, Dopiszę że mapa też niezadowalająca.

Koniec spamu.

Na dwoc h nie grales to po 1 ,reset y serwera nie byly z mojej winy tylko wiesz z czyjej zegnam

Opublikowano

Zgłaszam , naruszone moje prawa autorskie . Napis OTHERDROP robiłem ja ,pod zapowiedź servera DeepCraft , również zrobiłem tam napis VIP . :)

Opublikowano

Zgłaszam , naruszone moje prawa autorskie . Napis OTHERDROP robiłem ja ,pod zapowiedź servera DeepCraft , również zrobiłem tam napis VIP . :)

LOL? i co to mni obchodzi ten napis VIP i OTher drop..

Opublikowano

Serwer okazał się na prawdę fajny, a gracze są bardzo mili dla innych i nie można się z nimi nudzić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...