Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak edytować starter by lexico 2010 graficznie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wie może ktos z was jak edytować starter by lexico 2010 ? Graficznie czyli tą sure jak klikamy start z chinskim napisem MT2?.

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

ale mu chodzi chyba o ta sure co stoi z nimfa na tle piorunow (ten obrazek z przyciskiem start) a nie o okno logowania (wybór ch i logowanie)

Opublikowano

Tak chodzi mi o surę z chińskim napisem MT2 wszystko logowanie zrobione cacy :)

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Witam.

 

Wie może ktos z was jak edytować starter by lexico 2010 ? Graficznie czyli np start wybór CH?.

 

 

ale mu chodzi chyba o ta sure co stoi z nimfa na tle piorunow (ten obrazek z przyciskiem start) a nie o okno logowania (wybór ch i logowanie)

 

Umiem czytać jeszcze ;p.

Opublikowano

Sorry bylem zmęczony... poprawiam ;) ma ktos jakies pomysly jak to zrobic ?

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

To jest gotowy launcher, nie możesz go w jakikolwiek sposób zmienić...

Najwyżej stwórz swój i zrobisz sobie jak bd chciał ;D

20uy6hw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...