Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Bot sprzedający bryłki i sztabki by TroTev.


Isenthar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, chciałbym wam dzisiaj pokazać coś, co całkowicie ułatwi bonowanie wszystkim nałogowym bociarzom stojącym obok handlarki :D.

Na początek pobieramy multihack'a by TroTev

http://metin2cheaty.pl/multi.html

Skan:

http://scr.hu/1qeg/ucb0z

 

Po pobraniu tegoż multihack'a i wypakowaniu go, odpalamy m2PythonLoader.

u5rzxe.jpg

Następnie klikamy na okno metina i wciskamy przycisk F9.

Teraz klikamy Select, zmieniamy na All Filles, wybieramy plik Multihack v1.1.pyc i klikamy Run.

9l84p0.jpg

Naszym oczom ukarzę się multihack, lecz my chcemy bota sell'ającego bryłki lub sztabki. Robimy więc tak jak na obrazku

a3ic4y.jpg

Gdy chcemy, żeby nam sell'ało wpisujemy dokładnie taką samą nazwę jaką ma np. sztabka.

oxdeu3.jpg

Bot ten posiada dwa tryby:

-sell'anie co jakiś czas

-sell'anie kiedy będzie mniej yang'ów w eq niż tyle ile sobie ustawiliśmy np. ustawiłem sobie tutaj bqrdcr.jpg

i jeśli w eq będzie mniej niż tyle to bot sam sell'lnie bryłkę lub sztabkę.

Ja osobiście polecam ten drugi tryb.

Bot nie jest moją własnością, ja tylko robię tut'a dzięki zgodzie twórcy tego bota.

Pozdrawiam i życzę miłego bonowania :)

ae8pc4.jpg

Opublikowano

Przyda sie na bs bo jak brakuje hajsu to selnie bryłke i bedzie nie trzeba bedzie wchodzic na pc co jakis czas

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Robie Re-Up bo strona padła

 

 

DL:

Scan jest wymagany niezależnie od rodzaju pliku.

Skanu nie daje ponieważ to jest skrypt py który można sobie sprawdzić w notatniku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...