Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] District 187 - skąd pobrać/główne informacje


Ukinar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :)




Dziś chciałem wam opowiedzieć nieco o grze District 187.




A więc zaczniemy.




1. Co to jest District 187: Sin Streets? (W dużym skrócie, skupimy się w tym poradniku bardziej na pobraniu i zarejestrowaniu się)



Sin Streets to pierwszoosobowa strzelanka przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Gra koncentruje się na sieciowych starciach gangów z oddziałami SWAT. Zabawę urozmaica system rozwoju postaci i ekwipunku. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami.



2. Podstawowe linki i instalacja



2.1 Rejestracja: Aby grać w tą grę, trzeba posiadać konto Netmarble.



Wchodzimy tu: http://www.netmarble.com/ i klikamy Sing Up (zaznaczony na niebiesko)






1376327613-U493035.jpg





2.2 Gdy już mamy konto trzeba się zalogować i pobrać clienta :)



O to link do strony głównej gry: http://d187.netmarble.com/.


Jak już wejdziemy to się logujemy na swoje konto NetMarble, klikając "sign in" (zaznaczone na czerwono)





1376327723-U493035.jpg





Jak już to klikniemy wyświetli nam się takie okienko, trzeba się zalogować w polu zaznaczonym na fioletowo:





1376327821-U493035.jpg





Gdy już się zalogujemy, strona główna Districtu powinna wyglądać o tak:





1376327902-U493035.jpg





Clienta pobieramy z pola zaznaczonego na żółto:





1376327968-U493035.jpg





2.3. Instalacja Clienta i czas pobierania.



Client się pobrał? Okej to powinno to wyglądać mniej więcej tak:





1376328124-U493035.jpg



Klikamy w niego i pojawi nam się takie coś:



1376328236-U493035.jpg



Klikamy "I Agree" i odpali nam się okienko wyboru docelowego folderu instalacji tejże gry:



1376328423-U493035.jpg



Jak widzicie ja już sobie w plikach programów 86 stworzyłem folder o nazwie District 187, w którym zainstaluje mi się gra :)



Klikamy next i włącza nam się pobieranie:



1376328506-U493035.jpg



Jak widzicie, mi przy prędkości około 300kbps zajmie to 50 minut. Gra jest mała, więc ściąga się w miarę szybko.



4.0 Wymagania



Pentium 4 2.0 Ghz


512 MB RAM


4GB miejsca na dysku


Nvidia - FX 5700


ATI - Radeon 9500





5.0 Kilka ssów z gry i krótki gameplay.



1376329736-U493035.jpg


1376329757-U493035.jpg


1376329772-U493035.jpg


1376329778-U493035.jpg





Opublikowano

Nie mieszaj tak czcionek, bo jest nie czytelne to ;c. Po drugie to jest poradnik dla idiotów? Chyba każdy zna angielski an tyle że wie co to znaczy register, download... Dodaj wymagania i jakieś inne rzeczy

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Spokojnie, jak zagłębię się bardziej w tą grę dodam spis broni itp. Najpierw takie początkowe info, żeby każdy wiedział o co chodzi etc. Nie to nie jest poradnik dla idiotów, w większości nowych działów jest taki tut, skąd pobrać grę, czy gra jest darmowa i ogólne informacje O CO W GRZE CHODZI.

Opublikowano

Według mnie taki poradnik powinien być przejrzysty:

  1. Czytelny krótki opis gry
  2. Wymagania
  3. Link do strony
  4. Link do Rejestracji
  5. Link do downloadu
  6. Pare ssów z gry
  7. Jakiś randomowy filmik

To wszystko...

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Już nie moge się doczekać grania. Tylko pytanie czy w grze można mieć klan ?

@down
Dzieki. Wieć zaraz będą tematy. Szukam/Przyjme do klanu. Lista mpc graczy w District.

@offtopic
350 post :D

yiWCsl1.png
Opublikowano

//piszę z fona

 

 

kilka pytan:

1. Jest iron sight? (wycentrowanie broni na srodek ekranu i strzelanie przez muszkę :u

2. Są tryby typu zombie mode itp?

3. Dużo cheaterów?

4. Plusy i minusy gry.

shoob.png

Opublikowano

//piszę z fona

 

 

kilka pytan:

1. Jest iron sight? (wycentrowanie broni na srodek ekranu i strzelanie przez muszkę :u

2. Są tryby typu zombie mode itp?

3. Dużo cheaterów?

4. Plusy i minusy gry.

 

1. tak

2. nie, chyba nie

3. no, czasem sie trafia jaki

4. a nie wiem

es wh, aimy

1555608.jpeg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...