Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPCforum 18.08.13 - 18:30


Acristo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1376303402-U638107.jpg
69495501.png
Zapraszam wszystkich na zlot kierowców organizowany przez MPC Forum!
Zlot odbędzie się w niedziele 18 sierpnia
Godzina 18:00
Serwer: Apex-EU
Samochód: Mitsubishi lub Nissan!

planimprezy.png
1. Spotykamy się w naszej miejscówce.

2. Rozmowy organizacyjne o worldzie.

3. Konkurs na najładniejsze malowanie na zlocie

4.Przejazd

 

v6nd.png

 


5.Wyścigi kierowców
Możliwość rozegrania pojedynków do Black Listy MRT

6. Zakończenie imprezy.


Motyw malowania aut:Drift

Wszytskich uczestników zapraszamy na naszego Team Speak'a

Serwer: Public-ts3.pl
Kanały VIP- [VIP.0]
Hasło: racing1

Osoby spoza MRT mile widziane :)

Opublikowano

Może ogólnie japońskimi autami , bo dojdzie jeszcze Mazda, Subaru i Toyota ?

 

Może kiedy indziej będą te marki.

 

 

Godzina 19:00 byłaby lepsza jak dla mnie, chyba że nie będzie się dało zmienić to trudno. ;)

 

Niestety,w tym tygodniu nie da rady :(

Opublikowano

Jeśli tym razem będzie ogar to może wrzucę na youtube , ostatnio wbiłem , ale po 10 minutach wyszedłem bo jak widziałem jak krzyczą na tsie , trollują to wyszedłem z ts'a i gry. Jeśli znowu tak będzie to się załamie.

Opublikowano

Jeśli tym razem będzie ogar to może wrzucę na youtube , ostatnio wbiłem , ale po 10 minutach wyszedłem bo jak widziałem jak krzyczą na tsie , trollują to wyszedłem z ts'a i gry. Jeśli znowu tak będzie to się załamie.

Spokojnie jak wejdzie w życie to co ma być to będzie spokój.

93988298266825447943.png

Opublikowano

W końcu zrobiłem tą trasę zlotu.

 

 

v6nd.png

 

 

Nie miałem pomysłu gdzie jechać, więc przejedziemy się na pole golfowe (gdzie podriftujemy), na polską miejscówkę, poskaczemy trochę i spędzimy trochę czasu na miejscu spotkań.

Przejazd będzie długi.

Prowadzi pan XszarlotekX (w grze MELPI).

Ja na tym zlocie będę ogarniał "panów" na ts.

Opublikowano

Trasa mało się różni od poprzedniej, ale i tak szkoda że mnie nie będzie... Ale z drugiej strony będę miał więcej czasu na kilka pomysłów do turnieju w Underground`a 2, myślę że większość będzie mile zaskoczona.

nafson_gameplay.png
Opublikowano

mogłeś podać numeracje miejsc postojowych... nie wiadomo w która stronę ruszy kawaleria... ;]

Opublikowano

Ja jbc sie spoznie ze wzgledow osobitych, zacznijcie beze mnie, jak wbije to sie dotepam ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...