Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dobrze zamontowałem karte graficzną.Zdjęcia


Gonzalezer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie czy dobrze zamontowałem kartę graficzną.Oprócz włożenia karty w płyte należy coś podłączyć jeszcze?/.Zdjęcia->

post-986571-0-14185600-1376293798_thumb.jpg

post-986571-0-60486400-1376294119_thumb.jpg

My vocation is to build a farm in Texas...


2719581-texas-farm-wiatrowych.jpg


Opublikowano

Mało widać na tych zdjęciach, poprostu odpal kompa i sprawdz sam -.-

nie spale nic....-.- Bo nie chce spiepszyc za przeproszeniem.PS.Czy do karty graficznej nalezy cos podlaczyc oprócz wpięcia pod płyte główną.

My vocation is to build a farm in Texas...


2719581-texas-farm-wiatrowych.jpg


Opublikowano

Wkładasz kartę do płyty---->Przykręcasz do obudowy---->podłączasz do niej zasilacz----> the end

graphic.png

 

 

Opublikowano

Nie da się źle włożyć karty xD

 

Tylko podłącz od zasilacza kabel,ale chyba podłączyłeś jak widz Podłączyłem podłączyłem.Dobra skoro nic sie spalic nie moze to odpalam sprzecior.Dzięki wszystkim odezwe sie za kilka minut jak sprawa.

My vocation is to build a farm in Texas...


2719581-texas-farm-wiatrowych.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...