Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić kolor paska życia w League of legends!


dawidryz1221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, nie jest to jakiś super mega rozwinięty poradnik.


Jest prosty i pokazuje jak zmienić kolor paska życia.


Zapraszam!





http://www.youtube.com/watch?v=dvDF1FwZTLA&feature=youtu.be




Podobno ludzie mnie nie słyszą więc napisze wam jak to zrobić.


Jeżeli mnie słyszysz na filmiku to obejrzyj ale jak nie to czytaj tutaj.


1. Pobieramy pliczek


2. Wchodzimy w Dysk c


3. Potem w Riot games


4. W League of legends


5. Rads


6. Solutions


7. lol_game_client_sln


8. Relases


9. Tutaj będzie folder w zależności do waszego patcha


10. Deploy


11. Data


12. Menu


13. Hud


14. Tam wrzucamy pliczek, restartujemy LoLa i mamy złoty pasek życia!



Download


 http://www.mediafire.com/view/lrxi6pxf8s1ab3j/GeneralCharacterData_Legacy.ini

4ru8nn.png

Opublikowano

Musiałem ustawić w komputerze jak i słuchawkach i yt głos na full żeby cokolwiek słyszeć...

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Nic nie słyszę wszystko mam na ful i tylko jakieś burknięcia pod nosem ale się robi coś porządnie albo w ogóle nie robie nie lubię

Opublikowano

Nic nie słychać, ogarnij mikrofon. Do tego na forum gdzieś już był poradnik.

 

Paks jeżeli nie słyszysz to wymień kartę dzwiękową ;] Za chęci plusik

Za chęci plusik? Może jak ja zrobie poradnik, który był już pierdyliard razy i zrobie go na dodatek niechlujnie to też dostane plusika?

 

@ Do tego "Sorki za głos, jestem chory :(" NO KURWA. Jak jesteś chory to się kurwa nie robi filmików.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

ahhaahahah hahahahahha hahahahhaha wieza na full i ledwo cie slychac xD

 

 

Jak masz głośniki z przed 1 wojny to tak jest... Ja słyszę wszystko na połowie głośników.. Łap + fajny poradnik:)

:)

Opublikowano

Sorki że tak gadam, patrzcie o której robiłem ten poradnik. Ja mam słuchawki nawet nie na połowę i wszystko słyszę.

 

P.S Nie trzeba nawet słuchać tylko zobaczyć co ja robie na filmiku :D

4ru8nn.png

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...