Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ostateczne rozwiazanie kwestii pedalow w rurkach


encoreeFTW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jako ze dawno nie bylo topicu o pedalach w rurkach, to cos ode mnie

 

18d299ad38c4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEC MOZECIE ZAKONCZYC SPORY O TO CZY FACET W RURKACH TO PEDAL CZY NIE, PONIEWAZ FACECI RUREK NIE UBIERAJA, NIKT NIE WIDZIAL FACETA W RURKACH, WSZYSCY W RURKACH TO DZIEWCZYNY ALBO PEDALY I KONIEC PIS JOL ELO

Opublikowano

Człowieku, masz ból dupy ?

 

 

Nie obrażaj innych ludzi bo jest za to tutaj ban, ja zostałem tutaj obrażony.

 

TAK NOSZE RURKI !

 

 

przynajmniej nie jestem frajerem lub dupkiem w dresach.

Opublikowano

 

Człowieku, masz ból dupy ?

 

 

Nie obrażaj innych ludzi bo jest za to tutaj ban, ja zostałem tutaj obrażony.

 

TAK NOSZE RURKI !

 

 

przynajmniej nie jestem frajerem lub dupkiem w dresach.

 

 

no nosisz rurki, no i co? nie wolno? wolno, ja nie mam nic do gejow

Opublikowano

   

 

no nosisz rurki, no i co? nie wolno? wolno, ja nie mam nic do gejow

Więc nie obrażaj innych ludzi każdy może ubierać się jak chce i w czym mu wygodnie. Zresztą "gej" to też człowiek tak jak lesbijki które oglądasz w pornosach..

 

 

A to czy jestem hetero, bio czy gejem to już ja o tym zadecyduje.

Opublikowano

Ja nie nosze ani rurek ani dresów i mi to obojętne kto w czym chodzi ;). Was też nie powinno obchodzić kto w czym chodzi, a o mężczyznach to sobie możecie rozmawiać jak macie za pewne 16 lat o_O.

Opublikowano

Ale Wy macie spine o tych rurkach. No ja pierdole, co tydzień jakiś temat, na temat głupich spodni. Chyba wszyscy już wyrazili opinię w tym temacie...

Proponuje temat zamknąć. A ostatecznego rozwiązania NA TYM FORUM nigdy nie bd !

Opublikowano

Ale Wy macie spine o tych rurkach. No ja pierdole, co tydzień jakiś temat, na temat głupich spodni. Chyba wszyscy już wyrazili opinię w tym temacie...

Proponuje temat zamknąć. A ostatecznego rozwiązania NA TYM FORUM nigdy nie bd !

Chyba nie rozumiesz. Przez "Ostateczne rozwiązanie..." autor tematu nawiązywał do słów hitlera o likwidacji żydów.

 

Więcej chyba o poziomie autora i tego tematu mówić nie muszę? Lepszy pedał w rurkach niż naziol z ideologistyczną papką w swoim malutkim łebku...

1374788544-U921656.png

Opublikowano

Nie.. tylko nie to.

Po raz 5 chyba..

 

FUCK THIS TOPIC

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...