Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego mi działa z takim kompem ?


D3monic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie bo Aion ma wymagania :

Wymagania systemowe
Minimalne
System operacyjny: Windows XP (Service Pack 2), Vista, Windows 7
CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz / AMD Sempron 2800 lub wyższe
RAM: min. 1 GB
Karta graficzna: NVIDIA Geforce 6600/ AMD Radeon X1550
Wersja DirectX: 9.0c (2008.6)
Miejsce na dysku: min. 30 GB
Zalecane
System operacyjny: Windows XP (SP2), Vista, 7
CPU: Intel Pentium Dual-Core E6700 / AMD AthlonII X3
RAM: min. 4 GB
Karta graficzna: NVIDIA Geforce 9800, AMD Radeon HD4850 lub wyższe
Wersja DirectX: 9.0c (2008.6)
Miejsce na dysku: min. 30 GB
A mój komputer jest taki miej wiecej :
Procesor :Intel® Pentium® Dual CPU T3200 @ 2.00GHz 2.00GHz

Pamięć (Ram): 3,00 GB

Typ : 32 bit

Karta :Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

VRAM 1,3GB

Windows: Vista

Czy to normalne ze gra bez problemu cisnie na maxymalnych ustawieniach ?

@Edit.

Bez lagów

Opublikowano

Lagi akurat są winą internetu, bardziej bez zacięć wynikających z sprzętu.

 

Cóż. Jak działa... No cóż. Działa to działa, powinieneś się cieszyć.

Opublikowano

Hm ciśnie na max detalach ale na silniku Default pewnie :) taki jest ustawiony domyślnie zmień na high quality i daj na maxa to wtedy pogadamy :)

Opublikowano

Hm ciśnie na max detalach ale na silniku Default pewnie :) taki jest ustawiony domyślnie zmień na high quality i daj na maxa to wtedy pogadamy :)

No to możemy już gadać bo wlaśnie tak mam ustawione i dziala bez problemów

Opublikowano

Hm spoko daj Scr z Siege lub Tiamy z miasta kiedy wejścia są zamknięte z pokazanym FPS :)

Siege lub Tiamy

Myslisz ze wiem co to jest? Dopiero zaczynam gre ;3 a tak wgl to mam zrypanego windowsa i ss nie zapisuje mi tak jakby przycisk nie dzialal a nowa klawiatura tez nie pomogla xD

Opublikowano

To pobierz frapsa masz tam możliwość robienia Scr. Jeśli nie wiesz co to Tiama lub Siege to nie wiesz co to lagi w Aionie, zapewne masz mały lvl i expiąc na nisko levelowych mapkach nie spotykasz dużo ludzi, wbija trochę lvl pochodź na trochę mass Pvp itp to zobaczysz czy komp Ci wyrabia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...