Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojny Gildii[KM][2 Zamki][Życia][OtherDrops][20sl]


MagicznyKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
u6szbqgohc1p.png

spec.png:

=Ip:Nowe :) Podamy przy starcie ^_^

=Typ:Kwadratowa Masakra V

=Wersja Minecraft:1.6.2

=Ilość Slotów:20

=PvP:6h Po starcie serwera

=Nether:18h Po starcie

pluginy.png

=Pluginy Podstawowe(Essentials itd.)

=Gildia

=Życia

=Border

=Drop z Stone

=AntyLogout

=AntyCheat

=Kto zniszczył blok

=Niszczenie obsydianu

=Staty na boku

opis.png

=========================================================

Podania na wl:

-Nick:

-Wiek:(Min 14)

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :)

-Ort: x/10

-Team:

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:


Nie masz 50 postów?

-Napisz podanie na PW

=========================================================

Podania zostaną rozpatrzone gdy zbierze ich więcej(Jeśli zobaczysz temat poźniej gdy juz się zbierze trochę podań nadal masz szanse się dostać, a nie tak jak jest na wielu innych serwerach typu KM "Kto Pierwszy ten lepszy"


Żółci:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-


Zieloni:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-


Komendy dla gracz:

-/pomoc

-/gildia help

-/kamien

1384358313-U695412.png

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
-Nick:Alek747

-Wiek:16

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie:Mam

-Ort: 9/10

-Team:

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:Lubie serwery takiego typu bo można się na nich dobrze bawić :D I lubie Chlep C:

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano
-Nick: LegoMan

-Wiek: 14

-Ort: 9/10

-Team: Zieloni

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Mam spore doświadczenie z minecraftem (od wersji beta 1.4) grałem też na kilkunastu serwerach wojny gildii dlatego idealnie nadam się na taki server :D

Opublikowano
-Nick:Ciasnyy

-Wiek:(Min 14): 15

Ort: 10/10

TS3: Mam

-Team:Żółci

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:Ponieważ, zawsze pragnąłem pograć na Masakrze ;).

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano
-Nick: karbii

-Wiek:15

-TS3: Mam

-Ort: 8/10

-Team:żółci :3

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Ze względu na to iż jestem energiczną i w miarę ogarniętą dziewczyną. Mam sporo wolnego czasu, także nie będzie to tak, że będę raz na tydzień a co najmniej raz na dzień, ewentualnie w razie problemów prywatnych opuszczę kilka dni. Mam również nadzieję, że na tym serwerze zawiążę jakieś nowe znajomości :) Po za tym szukam serwerów, na których grając będę miała zapewniony spokój o to, że nikt nie będzie płakał z przeciwnej drużyny jeżeli umrze, lub że nikt nie będzie się o nic spinał i każdy będzie sobie pomagał. Pozdrawiam :)

 

Jestem jaka jestem i ty tego nie zmienisz.

Opublikowano

-Nick: CryteekPL (posiadam premium)
-Wiek: 15
-TS3: Posiadam
-Ort: 7/10 (mam dysleksje, ale próbuje nie popełniać błędów)
-Team:
żółci :D
-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:
Ponieważ jestem ogarniętym chłopakiem który lubi pograć i pobudować z innymi oraz nieraz ponawalać się. Mam nadzieje że ten serwer przynajmniej wypali, nie to co inne. Pozdrawiam :D

Opublikowano
-Nick:TopikGamesPL
-Wiek:(Min 14)15

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :) Mam

-Ort: 10/10

-Team:Żółci
-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Lubię takie typy serwera, lubię grać w Minecrafta, nie griefuje.
-Nick:Misiek203220

-Wiek:(Min 14)14

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :)Tak

-Ort: 8/10

-Team:Żółci

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:Lubię grać na serwerach typu KM, nie griefuję.
-Nick:Rehomir

-Wiek:(Min 14)14

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :)Tak

-Ort: 8/10

-Team:Żółci

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:Lubię serwery typu KM, nie griefuję.
-Nick:PeerY0068

-Wiek:(Min 14)14

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :)Tak

-Ort: 8,5/10

-Team:Żółci

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Lubię serwery typu KM, nie griefuję.

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano
-Nick:1H4TECR33P3R5

-Wiek:(Min 14)-14 za 2 miesiące 15

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :)-Tak mam

-Ort: x/10-9/10

-Team:Zieloni

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:Lubie takie serwery gdy rywalizują 2 drużyny. Lubie także KM więc napewno spodoba mi się serwer :)

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano
-Nick: Irololo
-Wiek:(Min 14) 17
-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie | Napewno będę gadał ;)
-Ort: 10/10
-Team: Zieloni
-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Bo lubię takie serwery jak "kwadratowa masakra" , Jestem ogarnięty , nie kradnę , sprawiedliwy
-Nick: MrTruskawkowy68

-Wiek:(Min 14) 16

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :) | Napewno będę

-Ort: 9/10

-Team: Zieloni

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Lubię grać w teamie przeciwko komuś . Jestem ogarnięty i nie kradnę tak samo jak podanie wyżej .
Proszę rozpatrzeć i pisać na pw ;)

:)

Opublikowano
-Nick: MysterCrash
-Wiek:(Min 14) 13

-TS3: Mam TS3
-Ort: x/10: 9/10
-Team: Zielony
-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Ponieważ myślę, że nadaje się na ten serwer jako osoba która pomagała by ogarniać mechanizmy które się bardzo potrzebne na tego typu serwerach. Nie jestem najgorszy w PvP wręcz mogę powiedzieć, że jestem w tym niezły. Dodam też to, że grałem na mc.skkf.net z swoim Team'em i zawsze starałem się im pomogać jak mogłem
Pozdrowiam ! <3 OP OP Eaaaasy <3 :3
Opublikowano

Siemano.!

[>>] Nick w minecraft: trickshooter

[>>] Wiek: 16
[>>] Mikro: tak

[>>] TeamSpeak3: tak

[>>] Ortografia: poprawna

[>>] Opis siebie w 4 zdaniach:

Witam, nazywam się Wojtek, mam 16 lat i właśnie skończyłem gimnazjum. W minecrafta gram na prawdę długo i moja wiedza

na temat tej gry jest ogromna. Potrafię pisać poprawną polszczyzną oraz umiem się zachować.
Jestem na prawdę dobry w PVP oraz często grywam na serwerach HC.

Jest to jeden z wielu serwerów tego typu,na który piszę podanie. Na większość z nich się dostałem lecz rozpadły
się one po kilku godzinach/dniach.

Mam nadzieję, że ten serwer będzie inny!

[>>] Dlaczego ja?: nie ma lepszej osoby na to miejsce! ;x

Opublikowano
Podania na wl:

-Nick: hokeista00

-Wiek:(Min 14) 14 :)

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie :) to dobrze :D

-Ort: x/10 9/10 czasem sie blad zdarzy

-Team: ZIELONI

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: jestem przyjaznym milym graczem, ktory lubi grac w teamie, i chcę sie poprostu dobrze pobawnić ! Myślę że tu bedzie dobra zabawa

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

Opublikowano
-Nick:Dastars

-Wiek:14

-TS3: mam

-Ort: 9/10

-Team:green

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:poniewaz jest jescze duzo miejsca :D i tez dlatego ze jestem ogarnietym graczem.
Opublikowano
Podania na wl:

-Nick:MikiCr7

-Wiek:(Min 14)14 xD

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie mam xD:)

-Ort: 9/10

-Team:10/10

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?:Ponieważ Lubie Mc i takie servy i Lubie Klepcie[Pvp]
Opublikowano

Prawdopodobnie start będzie w piątek o której godzinie jeszcze nie wiem, możecie pisać która wg was byłaby najlepsza ;)

 

PS:Już niedługo zbierze się ponad 30 podań a to oznacza że rośnie szansa na to aby parę osób odpadło Jeżeli myślicie że wasze podanie nie jest wystarczająco dobre by "przebić" resztę możecie je zmieniać ^_^

1384358313-U695412.png

Opublikowano
Podania na wl:

-Nick: Menzolek18

-Wiek:(Min 14) 15 :P

-TS3: Jeszcze nie ma ale będzie

-Ort: x/10 9/10 czasem sie blad zdarzy

-Team: ZIELONI

-Dlaczego właśnie Ty masz się dostać na nasz serwer?: Nie mam co robić lubię grac w minecraft, Kocham grać w teamach, Jestem bardzo zainteresowany serwerem, Nie posiadam premium








Edit:

kiedy serwer wystartuje i czy mam szanse się dostać :D

Opublikowano

@up Każdy ma szanse się dostać ;). Czekamy aż będzie trochę więcej osób żeby nie było tak, że po 2 dniach gra się skończy, gdyż nie będzie nikt grał na tym serwerze. Chce zrobić tak, żeby dziennie grało przynajmniej po 5 osób z 1 teamu.

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...