Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czym łatwo wycarrować


wojtek19992

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, macie jakieś propozycje CIEKAWYCH postaci którymi łatwo się carruje? podajcie najlepiej swoje top 5 lub top 3 postaci które wam się najbardziej podobają i którymi najłatwiej wam wygrać gre :)

Opublikowano

Mam ich kilka ;)

Annie - burst, aoe stun, w late miażdży wszystko na combo

Volibear - gram nim w jungli, całkiem mocne ganki, do tego mocny dmg z W, przerzut, cc i ult do TF

Wukong - aoe podbicie, escape, doskok, burst. Gram nim mida oraz topa, całkiem fajny carry na obecną metę

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Szczerze najlepiej do carrowania bierze się postacie z dużym damage'm czyli postać która może sciagać na combo ponieważ jeżeli nafeedujesz się i zdejmiesz z połowy combo 70% hp to jest możliwość że pójdzie odrazu ff ;]

 

Midlane:

Annie/Ahri/Ryze/Lissandra

Toplane:

Jax/Jayce/Renekton

 

Jeżeli dywizja twoja to silver/brąz polecam również akali ponieważ w srebrze/brązie połowa ludzi nie rozumie tego że akali wyklucza pink do jej w

oynk.png

Opublikowano

Moje TOP3

 

1. Tristana - wiadomo, hyper carry, ogromny dmg

2. Draven - również ciekawy adc, bardzo mocny dmg

3. Vayne - stealth, spory dmg

 

Fajnie się carruje gry jako ADC, ale z innych linii fajny do carrowanie jest np. Kha, Akali albo Ahri

Opublikowano

1. Ryze - mam swój dziwny build, przez który ludzie nawet chcą mnie zreportować, ale potem dziękują.

2. Vayne - główny adc, zawsze lubiłem mieć postać z 'mechaniką'.

3. Twitch, Graves, Caitlyn - nie mam swojego 'top3', te trzy postacie są dla mnie 'jednością' (?).

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

1. Ryze - mam swój dziwny build, przez który ludzie nawet chcą mnie zreportować, ale potem dziękują.

2. Vayne - główny adc, zawsze lubiłem mieć postać z 'mechaniką'.

3. Twitch, Graves, Caitlyn - nie mam swojego 'top3', te trzy postacie są dla mnie 'jednością' (?).

Ryze - czyzby muramana i gauntlet jak to ja robie ;)?
Opublikowano

Nie da się "łatwo carrowac"
Są postacie ,które są łatwiejsze i mają łatwe combo .
Polecam

Ryze -kombo

jax- wiadomo co robi ...

vayne- w late jest zajebista

 

A jak ci zostanie support to Leonka <3

rsdgx1.jpg


Opublikowano

mid - syndra - ogromny burst, ale i bardzo ciezka postac

 

adc - vayne - swietna postac, hyper late

 

supp - zyra - aoe stun, snear, wkurwiajace planty

Opublikowano

A co powiecie o cho gatu na silver/złoto? ( mam silver 1 i zwykle gram z złotem/silverem ) tylko ostatnio zacząłem przegrywać i to jest 1 "lepsza" postać, w mid game nie do zabicia a jeżeli trafi z Q na przykład w ADC i ma conajmniej 200 AP to go na combo bierze.

Opublikowano

A co powiecie o cho gatu na silver/złoto? ( mam silver 1 i zwykle gram z złotem/silverem ) tylko ostatnio zacząłem przegrywać i to jest 1 "lepsza" postać, w mid game nie do zabicia a jeżeli trafi z Q na przykład w ADC i ma conajmniej 200 AP to go na combo bierze.

 

jeżeli chodzi o mida to jak najbardziej, wyfarmiony ,i jeżeli wystackował ulty to jest potęgą.

na topie go nie widze, dziś grałem renectonem na niego i nie miał wgl po co wracać na linie.

jeżeli chodzi o jungle to w sumie jest w miare ok , ale jeżeli nie trafisz z "q" to po ganku :<

Opublikowano

Ryze - czyzby muramana i gauntlet jak to ja robie ;)?

Nie, nawet nie blisko. :) Powiem tylko że często mi wiara runy sprawdza w Queue, i od razu piszą 'troll leave'. Pare razy się to zdażyło.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@3up Dobra postać lecz do carrowania średnio się nadaje. Osobiście moje top 3:

mid: Fizz, Kassadin, Ahri

jungle: Lee Sin, Xin, Zac

top: Zed, Jayce, Malphite

adc: Tristana, Vayne, Kog'maw

supp: Sona, Blitzcrank, Nami

@up 6 roa? :D

Opublikowano

A co powiecie o cho gatu na silver/złoto? ( mam silver 1 i zwykle gram z złotem/silverem ) tylko ostatnio zacząłem przegrywać i to jest 1 "lepsza" postać, w mid game nie do zabicia a jeżeli trafi z Q na przykład w ADC i ma conajmniej 200 AP to go na combo bierze.

tylko ze jak go trafisz to znaczy ze jest noobem albo nie byl wystarczjaco uwazny.

Jak dla mnie cho gathem nie wycarrujesz.

Polecam ci jaxa, nasusa , vayne , lux , zeda

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dwa słowa :
Vayne & Fizz

Fizz jest jak hmm teemo ? gdy na początku wpadnie mu parę fragów robi z przeciwników miazgę , ulti na ADC 2 doskoki i "ignite" pozwala bez problemu zabić apc +adc na combo ;]
Vayne nie potrzebuje tyle co fizz , wystarczy farma , ale jeśli wpadnie jej też troszkę fragów , gdy włączy ulti wszyscy fruwają ;]

Opublikowano

Ja preferuję na silver/złoto trynda (można na topa jak i mida), yi (top/jungle), eve (jungle), nasus (top).

Jeżeli coś z wyższej półki to xerath, masakryczny zasięg z skilli, spory burst, w late poke niesamowity, pasyw zamieniający ap w armor, dzięki któremu można skontrować wiele ad bruiserów, niestety jest łatwy do zgankowania, w tf bez dobrego pozycjonowania od razu padasz.

Możesz też spróbować tf-em, choć jest łatwy do skontrowania, ale farma + ganki (2 tp na topa czy bota i pozamiatany lane), jak zaopatrzysz się w lich bane i wardy to bez problemu możesz split pushować, z dfg potrafi zdjąć adc na combo.

Chyba, że wolisz ad mid to polecę Ci jayce, zed. Na jayce jest taki plus, że nie musisz mieć wybitnych statów, liczy się farma i nastackowana muramana+ lw. Sam z dwoma itemami zrobiłem z 1/7 na 12/8. A Jayce z 400 ad potrafi zabić na samo w. Nie mogę oczywiście zapomnieć o dobrym poke'u.

Co do zeda, osobiście to moja ulubiona postać i nadaję się na topa i mida. Wyfarmiony zed potrafi wygrać przegrane gry :). Uwielbiam nim grać na midzie i polecam zacząć z eliksirem i czterama potkami (nie piszcie, że się nie opłaca bo odnowione 150 hp + 15 ad daję naprawdę dużo), jak ogarniesz haras i maxowanie q, to przed z eliksirem spokojnie może divować. W late potrafi wybić adc, ap, nie ginąc przy tym.

Opublikowano

ADC vayne :

 

-true dmg

-akrobacja

-stun

-odepchnięcie

-niewidzialność

-escape

-ad oraz szybkość na ulcie

-fajny pasyw

Opublikowano

Mhm Eve,Panth,Fizz

Eve easy jungle,easy ganks,easy fed

Panth almost uncounterable na topie + poke jak pojebany

Fizz od samego early az po same late dmg jak pojebany

Da plays :> zqrkgj10

Opublikowano

Polecam ci:

Akali - mobilna, dobre ganki latwo wyccarowac bronze/silver

Diana - mobilna , dobre late game , dobre ganki

Lee sin - dobre ganki, doskok

 

To moj top3 postaci do carrowania gier moj kolega jeszcze carruje gry kayle lub katarina

dolidius_eune_67_6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...