Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Symulacja kliknięcia na tag <a> z atrybutem 'onclick'


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

 

<a class="single_like_button btn3-wrap" onclick="openFbLWin_161403();">
   <span> </span>
   <div class="btn3">Retweet</div>
</a>


Takich rzeczy próbowałem (wszystkich nie pamiętam), ale żadna nie podziałała.

$wrong = _FFObjGet("btn3-wrap", "class")
_FFObjDelete($wrong)
$likegreen = _FFObjGet("btn3-wrap", "class")
_FFClick($likegreen)
$likegreen = _FFObjGet("btn3", "class")

_FFClick($likegreen)

$js = _StringBetween(_FFReadHTML("body"), '<a class="single_like_button btn3-wrap" onclick="', '"')
_FFOpenURL($js)

 

$likegreen = _FFObjGet("single_like_button", "class")
_FFClick($likegreen)

 

Przed robieniem czegokolwiek dawałem Sleep(5000), bo strona ma element chyba w Ajaxie, bo wczytuje się dopiero po załadowaniu całości.

Opublikowano

Niestety nie idzie.

Przy _FFOpenURL też nie szło, gdy wklejałem tam to, co znajdowało się w onclick. Jeszcze spróbuję zrobić to w IE.au3, może tam przejdzie łatwiej. Nie przejdzie.

Opublikowano

Niestety nie idzie.

Przy _FFOpenURL też nie szło, gdy wklejałem tam to, co znajdowało się w onclick. Jeszcze spróbuję zrobić to w IE.au3, może tam przejdzie łatwiej. Nie przejdzie.

Przejdzie przejdzie.

	Local $oBody = _IETagNameGetCollection($oie, "body", 0)
	_IEDocInsertHTML($oBody, '<button  id="sratata" onclick="javascript:TUTAJPODAJZONCLICK">Kliknij mnie </button>')
	$costam = _IEGetObjById($oie, "sratata")

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

Ahh, z IE to jak zacząłem kod układać od nowa to stwierdziłem, że nie ma sensu, bo w FF wygodniej. No ale dobra, próbuję jeszcze raz :P

 

Edit:

 

24395_3481_500_Jak-Foka-Placze.jpg

 

Zapomniałem, że _StringBetween zwraca 0 na failu, a jeśli coś znajdzie, to jest tablicą... Zapewne przez to mi nie działało i na FF...

Dzięki wszystkim za pomoc, moja wina ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...