Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile czasu potrzeba, by spaść o dywizję niżej w czasie niegrania rankedów?


superkacpi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 28 dniach nieaktywności w konkretnej kolejce rankingowej będzie miało miejsce kilka wydarzeń. Po pierwsze, zostaniesz ukryty w rankingach swojej ligi i możesz stracić punkty ligowe w zależności od zajmowanego poziomu. Co każde 7 dni od tego momentu będziesz tracić kolejne punkty ligowe, aż rozegrasz mecz w zajmowanej kolejce.

Ilość punktów ligowych traconych po każdym okresie nieaktywności jest następująca:

Poziom diamentowy: 50
Platynowy: 35
Złoty: 25
Srebrny: 10
Brązowy: 0

Jeśli ilość posiadanych przez ciebie PL spadnie poniżej 0 w wyniku nieaktywności, zostaniesz umieszczony w kolejnej, niższej dywizji. Jeśli już znajdujesz się w V dywizji swojej ligi, spadniesz do nowej ligi o jeden poziom niżej. To obecnie jedyny sposób, aby zostać przeniesionym do niższego poziomu.

oynk.png

Opublikowano

Mi o 11 dniach ( bodajże ) pojawił się komunikat i po przegranej wojnie leciało mi dużo pkt na minusie . Jest to tak 11 - 13

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...