Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Z maszynom jak wyjde i potem wyjde błond się pokazuje.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomocy!

Błond mi wyskakuje na virtual box jak wyjde dziala i na 2 dzien jak wejde w maszyne virtual box wyskakuje mi to.

 

VirtualBoX-error

Failed to open a session for the virtual machinie''DedykMt2'' Dedykmt2 to nazwa serwera.

VM cannos start because the saved state file 'C:\Users\xxx\VirtualBoX VMs\dedykmt2\snapshots\2013-08-11T09-55-08-826748200Z.sav'

is invalid (VERSS_SSM_INTEGRITY_FOOTHER).Delete the saved state prior to starting the VM.

 

 

Nie wiem co mam robic zakażdym raze jak zainstaluje pliki byle jakie co 1dzien ten sam blond pomuszcie.

Może ktoś z was miał taki błond i wie co zrobic niech napisze mi w komentarzak.

Za każdą dobrą odpowiedz dam wam 5+ .

 

Albo jak cos to piszcie na GG: 46441961

Posiadam Skeypa też jak cos to dzonic wiktorpaw.

 

Będe bardzo wdzięcny za pomoc.

Chcesz kupić paczkę do cs'a BaseBuilder 7.0 unikat pod dedyka? Pisz GG 48700834

Opublikowano

ludzie pomcy mam windows8 64 bit 4gb i to jest laptop dlaczego mi to do H..a wyskakuje?

MAM antvirusa ale wyloczony ciągle

Chcesz kupić paczkę do cs'a BaseBuilder 7.0 unikat pod dedyka? Pisz GG 48700834

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...