Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jakiej muzyki sluchacie jak gracie w lola ?


Heqqq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja słucham dźwięków z lola. Muzyka tylko mnie wkurwia.

 

@rojcośtam1: Same popularne w gimnazjum zespoły. Chcesz być fajny?

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Osobiście używam programu Spotify.

Najczęściej odpalam playlistę zespołu Korn, rzadziej Seether.

Gdy mam ochotę na coś ODROBINĘ spokojniejszego, puszczam TOP100 Spotify.

Czasami mam chęć posłuchać dubstepu - YT → UKF Dubstep → Playlisty → 2012.

A jak mnie łeb boli, to słucham tylko dźwięków z LoL'a. ;)

1389638202-U295319.png


Opublikowano

iron maiden, led zeppelin, guns n roses, dżem, Dio, bon jovi, black sabbath, aerosmith, AC/DC, scorpions, heaven & hell, twisted sister, the who, tenacious d, system of a down, slayer, rammstein, pink floyd, nirvana, metallica, korn, judas priest itp xD

Opublikowano

Tak jak wyżej, standardowe dźwięki.

Ale zazwyczaj w grach jak i codziennie

słucham reggae. Takie DJ szczerze nie

mam pojęcia jak można słuchać, ale

to by wpływało na to bym nie mógł się

rozluźnić w trakcie gry i nie zwracać

uwagi na "spinaczy",

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Vintage Music - Seamless ft. Veela - Sometime (EH!DE Remix)

Vintage Music - Nicky Romero - Symphonica (Kevin Jeong Remix)

Vintage Music - Ellie Goulding - Burn (Codeko Dubstep Remix)

Vintage Music - Crystal Drop - Misery

Vintage Music - Chief Keef - Love Sosa (RL Grime Remix)

DVBBS & Borgeous - Tsunami (LOOKAS X HLTR$KLTR Trap Remix)

30 Seconds to Mars - The Kill (Sirens Ceol Remix) _ EcM

 

I mógłbym tak godzinami, bo moja playlista to jakieś 21 h Dubestepów / Housów itp itd. Które akurat umilają mi gre jak puści się je po cichu, to jest już kwestia gustów :D

Opublikowano

Z racji tej, iż gram tylko i wyłącznie Singedem, słucham sobie tej muzyki, nucę sobie ją za każdym razem gdy ktoś mnie goni hehehe.


Opublikowano

Ja słucham disco xD

 

Np. bracia figo fagot i wtedy jest jakaś tam faza i wygrywam xD

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Ja słucham playlisty xpeke. Jest w dziale mediów. 8 godzin muzyki starcza na caly dzień grania. Głównie jest to dupstep ale nie tylko. Ale częściej gadam przez skype niż słucham muzyki ;D

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Jeśli już słucham muzy podczas gry w LoLa, to tylko z jakiegoś radia internetowego, czyli te utwory które po prostu w radiu lecą, np. niektóre kanały na Open FM są całkiem fajne.

Opublikowano

Zacząłem tak teraz słuchać i najlepiej mi się gra przy:

 

2Chainz ft. Wiz Khalif - We own it

Jon Lajoie - Fuck everything

Skrillex - Bangarang

Vader - Sword of the Witcher

Watsky - I Don't Give a Fuck

Depeche Mode - Heaven

Papa Roach - Still Swingin

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...