Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znajdź 8 "eyes" - Czyli nowa wersja Slendera!


EpicSides

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

15ogjtt.jpg

 

 

Nie wiem czy to można nazwać Slenderem, powiedzmy że jest to słabsza wersja gry :D

Gra została stworzona z myślą o kochanym Slenderze, zapewne większość grała i wie o co chodzi.

Tym razem musimy znaleźć 8 "oczu" i ściga nas ... a to już zostawię wam do zgadnięcia.

 

To jest moja pierwsza gra tego typu i została napisana po angielsku gdyż dużo osób (Anglicy, mam ich na skype w znajomych :DD) prosiło mnie o napisanie tego w angielskiej wersji. Może napiszę polską, ale wątpie. Gra waży ~5 mb. Niedługo wyjdą coraz lepsze gry, jedynie oczekuje motywacji :D

 

 

Down:

http://www.multiupload.nl/ARUUTSHGYR
 

 

Skan:

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/987ac51ed6bd2cfaf8d49a79e3d3b19689c664a5fbabb9dde6dc7f1c04e4f917/analysis/1376213029/
 

 

 

#EDIT:

 

Ace-Games to nazwa mojego studia, i u anglików jestem AceSides :D

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Jakaś kupowata ta gra trochę, grafika słabsza od slendera. Nie mogę znaleść oczu i ciągle mnie coś zabija. :z

Ale no nic, masz like za chęci. :f

gnYrBkB.png

Opublikowano

Jakaś kupowata ta gra trochę, grafika słabsza od slendera. Nie mogę znaleść oczu i ciągle mnie coś zabija. :z

Ale no nic, masz like za chęci. :f

 

No bo o to chodzi by było trudno :D

A zabija cie gościu łażący za tobą :D

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

dodasz ss , bo się boję :(

 

SS-y czego? :D

 

#Edit:

 

- Dodano zdjęcie menu do tematu :DD

- Zdjęć z gry nie robię bo sami musicie spróbować bez patrzenia w środek przed graniem :D

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

SS-y czego? :D

 

#Edit:

 

- Dodano zdjęcie menu do tematu :DD

- Zdjęć z gry nie robię bo sami musicie spróbować bez patrzenia w środek przed graniem :D

pobrałem ale tylko odpaliłem i wyłączyłem :D , nie zagram xD

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

pobrałem ale tylko odpaliłem i wyłączyłem :D , nie zagram xD

 

To poco się wypowiadasz? :D

 

Zapowiedź następnego projektu: SYMULATOR LATANIA

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Strzel i podaj tu SS'a, bo chcialbym zobaczyc jak to wgl wyglada ;) Bo nwm czy sciagac ;p

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Strzel i podaj tu SS'a, bo chcialbym zobaczyc jak to wgl wyglada ;) Bo nwm czy sciagac ;p

5 mb .... ściągnij i looknij ;p

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Kurwa hit murowany!

 

Znalazłem jedno oko... potem znalazłem drugie, po zebraniu drugiego wywaliło mnie do menu.

By the way, to "coś" co za nami chodzi nie ma modelu?

 

- Brakuje muzyki w grze.

...

Opublikowano

@up

 

Ten gościu za nami ma model, a mnie nie wywala ...

 

Muzyka.. nwm czemu.. mi działa..

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

@up

 

Ten gościu za nami ma model, a mnie nie wywala ...

 

Muzyka.. nwm czemu.. mi działa..

 

A no tak, rzeczywiście posiada on kwadratowy model xD

Trudno jest go zobaczyć.

 

U mnie muzyka nie działa, są tylko dźwięki podczas poruszania się.

...

Opublikowano

A no tak, rzeczywiście posiada on kwadratowy model xD

Trudno jest go zobaczyć.

 

U mnie muzyka nie działa, są tylko dźwięki podczas poruszania się.

 

Nie będę tego naprawiał bo przyznam że lipa, ale na podstawie tej grafiki stworzę Symulator Latania. Już niedługo!

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Bardzo fajne, aczkolwiek nie da się ruszać na boki i grafika jest bardzo biedna.

Opublikowano

Bardzo fajne, aczkolwiek nie da się ruszać na boki i grafika jest bardzo biedna.

 

 

Niestety nie udało mi się poprawić grafiki, postaram się ją poprawić w nowym projekcie, zapewne jutro wrzucę :D

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Grafika beznadziejna, grywalność też. Ale jak na pierwszą grę to mogło być znacznie gorzej, czekam na następne projekty. ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...