Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[====MoonCraft====] [==== DEDYK 24/7 ====] [==== NAJLEPSZY SERWER PVP W POLSCE ====] [==== AUTORSKIE PLUGINY ====] [==== /pl ====] [== HOT SERVER ==[:


JoeSteakersss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Serdecznie Witam wszystkich odwiedzających tą prezentację! : ) Mam zaszczyt dla Graczy zaprezentować III Edycję serwera MoonCraft. Niektórzy nas pamiętają a niektórzy dopiero Nas poznają. Przejdzmy zatem do prezentacji na której znajdziecie wszystkie ciekawostki które znajdują się na naszym serwerze - Zapraszam do obejrzenia : )
Na naszym serwerze spotkacie:
- Niesamowitą mape PvP!
- Autorskie Pluginy!
- Enchanty do kupna!
- Parkoury!
I wiele innych ciekawych rzeczy, a to wszystko u Nas!
IP: moon-craft.maxc.pl:5000
Strona Internetowa:
http://mooncraft.pl/

 

Kilka ss z serwera:

 

 

post-927440-0-53411800-1376157394_thumb.png

post-927440-0-93905000-1376157398_thumb.png

post-927440-0-69417500-1376157405_thumb.png

post-927440-0-09516800-1376157412_thumb.png

post-927440-0-31792200-1376157417_thumb.png

 

Prezentacja robiona na szybko wiec przepraszam za błędy!

 

OFICJALNA PREZENTACJA!

 

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

eh kolejny sezon tego serwera

był 1 sezon po 2 miesiącach zrobili drugi sezon który nie trwał więcej niż 2 tygodnie a teraz robią kolejny sezon a wiecie czemu bo serwer jest pod kase

Mapa serwera maja ta sama jak i skrzynie co robi się nudne bo ten kto grał w 1 sezonie będzie wiedział gdzie są a i tak łatwo tam o pro IV a grało tam tylko parę osób bo nudziło im się kolejne sezony i tyle

ja wam osobiście odradzam tu grania bo tylko takie osoby robią serwery które padają i tyle Nq

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...