Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

==LoczekCraft== [30slotow] Survival+frakcje START DZISAJ 18:00


simooonkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Start DZISAJ 18:00

 

 

 

 

LoczekCraft.yfun.pl

ipserwera.png

strzalka.gifAdres IP: LoczekCraft.yfun.pl

spec.png

strzalka.gifNazwa Serwera: LoczekCraft

strzalka.gifWersja: 1.6.2

strzalka.gifTyp Serwera: Dedykowany

strzalka.gifWhiteList: Włączone

strzalka.gifTryb Gry: Survival+Frkacje

strzalka.gifIlosc Slotow: 30

strzalka.gifZwierzeta: Włączone

strzalka.gifPotwory: Włączone

strzalka.gifPVP: Włączone

pluginy.png

To jest słodka tajemnica naszego serwra

admin.png

[Wlasciciel]ZakochanyvSaker

[HeadAdmin]Ulam

=Rekrutacja ON=

opis.png

 

 

START SOBOTA 18:00

 

[ LoczekCraft to serwer Survival+Frakcje, który posiada 30 slotów! Serwer jest dopięty na ostatni guzik. ]=-

 

Na serwerze można zobaczyć ładnie rozbudowany spawn oraz miła administracje i wiele innych rzeczy, które czekają na Ciebie!

 

Zaproś kolegów na serwer i dołączcie do nas już dziś!

 

Oferujemy grę bez lagów, opiekę nad serwerem 24h przez 7 dni w tygodniu, forum, własny Team Speak 3, eventy i przede wszystkim miłą atmosferę, oraz dobra zabawę.

 

-=[ Na serwerze znajduje się również Plugin z gildia stworzony przez wlasciciela serwera ]=-

 

 

 

Duży drop surowców !

 

 

 

Drop Diamentu: 0.8%

 

Drop Emeraldu: 2.0%

 

Drop Złota: 1.5%

 

Drop Żelaza: 3.0%

 

==Rekrutacja ON==

Podanie

 

Nick:

Wiek:

Staż w Mc:

Dlaczego ja:

Podania piszecie pod tematem

 

 

[

 

 

Opublikowano



Nick: KaspartosPl

Wiek: 14 lat

Staż w Mc: +/- 2 lata

Dlaczego ja: Ponieważ byłem administratorem kilku serwerów z duża popularnością oraz graczami średnio 250 dziennie, byłem technikiem, właściciel oraz moderatorem. Aktualnie uczę się pisania pluginów. Jestem miły dla graczy i lubię i pomagać. Komend znam 9/10. Regulamin zawsze przestrzegam. Słucham się wyższej rangi niż ja. Nie jestem stronniczy. To chyba by było na tyle :)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...