Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] :: Fajnego pomysłu na wiadomości na serwerze.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,
Szukam fajnego pomysłu na wyświetlanie wiadomości na serwerze. O co mi konkretnie chodzi?

Chodzi mi o TAG z nazwą serwera przed wiadomością. ;)

Wykorzystałem już coś takiego:

#1: PsHc.jpg

#2: QsHc.jpg

#3: RsHc.jpg

Wiem, że troszkę dziwne pytanie, ale na serwerze zwracam uwagę głównie na estetykę, także podeślijcie jakieś fajne pomysły na TAG z nazwą serwera tylko nie [WarCrafters], coś bardziej oryginalnego z fajnymi znakami itp. :P


Pozdrawiam.

Opublikowano

Powiem tak: nie musisz przecież używać normalnych znaków z klawiatury : D
Przecież można do napisów dodac różne znaczki takie jak: (pod spodem pewnie dam ich spis :O )

 

 

♥  ¸ ค a в ß ь ¢ ∂є ғ ƒ g н ι נ қ к ℓ м и η σ ø ρ я ς § тυ ω × χ ¥ үά
έ ή ί ΰ α βε η ι κλ μ ν ξ ρ ς σ τ υ ω ϋ ό ύ ώ ϊ Ђ Ѓ Є яё❤ ❥ ❦ ❧ ђѓє ѕ ї
ј à á â ä å è é êì í î ï ð ñ ò ô α β γ δ ε ζ η θ ι κ λ ™ ® © ♡ ♦ ♢ ★ ☆ ✮
✯ μν ξ✿ ღʊ ϟ ღ☻☺ ☹ εїз ஐ ☎♱ ♰ ♂ ♀✂♫ ♪ ☼♪ ✗ ✌ ▲ ♠ ♣ ♧ ღ ♂ ♀ ♥ ↔↕ ▪ ๑ ▄ .
※°¹²³∙ ▒«  ˋˊ ♥ஐ ღ ★☆♂♀εїз ▒ ¹ ² ³† ® ©™๑ ۩ ← ↑→↓ ◊ ※ » «ω° ஐ © ● ·.· ◦
εïз ♂ ♀ ๑ ◊ ▒→← ∞ ≈ ¤ ♪ •ิ . • ® ™ † »◊ ♥ ╠ ═ ╝▫ □ ۞ ๑ » « † ♪ ღ • ± җ ۝
° • ิ . • இ*×▲ γ ☄☾ ☽ ☼ ☀ ☁ ☂ ō ╦ ╩ ε ┘ ┌ ≡ ╝╚╔ ╗╬ ═╓ ╩┌ ┐└ ┘∟↑↓→← ♂◊ ◦
♠ ♣ ♪ →°■♀Ψ №← ∑ ξ ζ ω ∏√∩ ¤ ∞≡ ▄ ≠ ^_^ ─ = ≈ﺴ۩๑ ๑۩ ۞ ۩๑ ▓◊ ◦ ♪ →° ♀ Ψ №←
∑ ξ ζ ω∏√∩ ¤ ∞≡ ≠ ^_^ ─ = ≈ ﺴ ۩๑ ๑۩۞ ▲ ♧ღ ♂ ♀ ♥↔ ↕ ▪ ๑ ※°¹²³ ∙ ▒♥ஐღ ♂♀
εїз ▒ ¹² ³ ® ©™๑ ۩←↑→↓ ◊ ※ » « ♪●◦○◊▼▲▫╰☆╮▓ ▒▌ ╬╫☢ ☣ ☠ ☮☯ ♠ ♤ ♣ ♧ ♥
▲▼►◄✘◕‿◕ οπ ρ σ τ υ φ χ ψ ωα в¢ ∂ є f g н ι נ к ℓ м и σ ρ q я ѕ т χ у z
υν°~*æ≈√*?ωά έ ή ί ΰ α βε η ι κ λ μν ξ ρ ς σ τ υ ω ϋ όύ ώ ϊ
Ђ!°×À?Ѓ†Œ»•—›°«¦¢ð Є я ё ђ ѓ єѕ °~*æ≈√*¡∞їјα в c ∂ ™ ©α в ¢ ∂ є f g н ι נ
к ℓм и σ ρ q я ѕ т υ ν ω у χ z ¤ œ
 

 

 

Także pomysłów na napisy może być wiele, np.:

 

[۞ !WarCrafters! ۞]

 


Ale wybierając z twoich propozycji wybrał bym:

 

#3: RsHc.jpg

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

@UP: Wielkie dzięki, ale te znaki, które podałeś czyta Bukkit? :O

Czyta, czyta..

 

Kiedyś był mod na takie emotkiny na chacie (Emotkions chyba) i w nim były takie znaczki, więc powinno działać :D

 

Opublikowano

Mógłbyś zrobić coś takiego na powitanie:

############################

#Witaj na NazwaSerwera

#ItemShop: link

#Fanpage: link

#TS3: link

#Tylko u nas niepowtarzalna zabawa, jakiej nigdy nie doswiadczyles! ;-)

#Ilosc graczy:

#Teraz online:

#Pozdrawiamy, administracja serwera NazwaSerwera.

############################

Wpisz /register, aby się zarejestrowac i zacząć grę.

 

Zyczymy milych chwil spedzonych na serwerze!

############################

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...