Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje kod , aby po uruchomieniu ...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was :D

Jestem nowy , w środowisku programowania , ledwo zaczynam się uczyć.

Lecz chciałbym stworzyć , oczywiście z waszą pomocą pliczek np. Exe. , który po uruchomieniu ,

by uruchomił do wszystkich programów auto-exit , czyli aby ten plik wyłączył wszystkie programy uruchomione , oraz system.

Mam nadzieję , że mi udzielicie pomocy :3

Opublikowano

Wystarczy zrobić pętlę i zamknąć wszystkie procesy, a potem shutdown polecenia użyć.

Opublikowano

Witam was :D

Jestem nowy , w środowisku programowania , ledwo zaczynam się uczyć.

Lecz chciałbym stworzyć , oczywiście z waszą pomocą pliczek np. Exe. , który po uruchomieniu ,

by uruchomił do wszystkich programów auto-exit , czyli aby ten plik wyłączył wszystkie programy uruchomione , oraz system.

Mam nadzieję , że mi udzielicie pomocy :3

 

 

Takie coś to mozesz w notepadzie zrobić -.-

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

Takie coś to mozesz w notepadzie zrobić -.-

Ja to mogę ci napisać nawet w MS-DOS , lecz nie znam kodu , jakiego użyć , i którą pętle mam wybrać.

Czy pętle for , czy pętle while , czy może pętle do-while.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...