Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

_SniiP_IgoR_ vs Lleixitor1 aka Oiiva || Combat Arms || Sniper Only


IgorCA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie strzeliła, nagrywałem full HD a już mam mało miejsca na dysku i tak mi się tnie czasem :/

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Full HD, a nie mogę ustawić 1080p ? Nie lepiej nagrywać w 360p, a później renderować do HD, FHD ? Zajmuje w chuj mniej miejsce

9368_gold.png

Opublikowano

Czy niby nagrywasz w full hd? Bo we frapsie tego sie nie da ustawic (:

1375735056-U683421.png

Opublikowano

1080p nie z tego co wiem to ty igor w vegasie te paski usuwasz tym sowim sposobem co nie ??? a film traci na jakości ?? a co do filmu to git [MOŻESZ DAĆ FILMIKI JAK PRZEGRYWASZ NIE KIEDY ^^ TAKIE FEIL xD:D]

Opublikowano

1080 mogę w vegasie ustawiać, to żaden problem :-)

 

1080p nie z tego co wiem to ty igor w vegasie te paski usuwasz tym sowim sposobem co nie ??? a film traci na jakości ?? a co do filmu to git [MOŻESZ DAĆ FILMIKI JAK PRZEGRYWASZ NIE KIEDY ^^ TAKIE FEIL xD:D]

mam pare porażek ;-)

 

Dasz tytuł piosenki? :P

Co do filmu to strasznie jasno CA ustawione, aż oczy bolą ;f Co do reszty nie mam zastrzeżeń.

modestep-sunligt

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...