Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jungla-sposob latwy, lecz ja go nie znam :-P


brejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, napisal by mi ktos, jak stac przy jakims potworze w jungli np. Blue i go nie bic ? Szukalem takiej wskazowki, lecz nie znalazlem.

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Wystarczy nacisnąć "s" gdy stoisz w miejscu, nie musisz trzymać tego klawisza, oczywiście jak się poruszysz, to znów musisz kliknąć "s".

League of Legends

Opublikowano

wciśnij "s" i nie bedzie ci sie ruszał :P

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Opublikowano

W opcjach masz "Auto Attack" coś tam, wyłącz to i możesz stać przy farmie i samo Ci nie będzie biło. Przydatne :)

Sam to mam :D, nie wiem po co ludzie chodzą jak pojebani w te i we wte żeby zlasthitować ;x

Opublikowano

Możesz też wyłączyć auto atak w opcjach ;_

Tak może tak zrobić ale nie polecam , kiedyś miałem team-fight

niestety w mieście awaria prądu była , lecz postać sama autoatakowała i wygraliśmy ten tf,

więc nie opłaca się tego wyłanczać.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

W opcjach masz "Auto Attack" coś tam, wyłącz to i możesz stać przy farmie i samo Ci nie będzie biło. Przydatne :)

Sam to mam :D, nie wiem po co ludzie chodzą jak pojebani w te i we wte żeby zlasthitować ;x

Cóż, może dlatego że trudniej jest walnąć w taką osobę skilla, bo się ciągle przemieszcza?

League of Legends

Opublikowano

do zamknięcia, dzięki wszystkim. Za odpowiedzi dotyczące tematu dałem Lajki ;)

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...