Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grand Theft Minecraft [Bronie][Samochody][Samoloty][Granaty][Serwer wzorowany na GTA San Andreas !]


WA3MK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



 

NOWY, LEPSZY TEMAT !: http://www.mpcforum.pl/topic/1017505-zapowiedz-gta-v-minecraft-broniesamochodysamolotyquestygangifirmypolicjapierwszy-taki-serwer-w-polsce/

 

 

 

OPIS SERWERA:

Jest to serwer wzorowany na GTA San Andreas ! Jest to jedyny
w Polsce serwer GTA.


======================================================

Na początku respisz się w domu CJ, to będzie taki ,,Spawn’’
, lecz gdy wyjdziesz z jego domu zacznie się…

 

 

 

INFORMACJE:

 



Na serwerze będą mody, żeby serwer był podobniejszy do GTA.



===========================================



Na serwerze, będą Samochody,
samoloty, bronie itp.


=============================================

Na początku jesteś nieznanym Gangsterem..



Zakładasz swój Gang ( /g zaloz NAZWA ), przyjmujesz
członków, kupujesz bronie od Dilera, takie jak
AK47 Czy Inne ! Możesz kupować Granaty, możesz kraść samochody.. Ale
pamiętaj ! Nie jest to takie łatwe.. W świecie Grand Theft Minecraft, są
Policjanci..



===========================================================

Policjantów będzie około 20, będą
oni pilnować spokoju Miasteczka. Jeśli
widzisz że go nie ma, możesz kraść. Policjant nie ma /v , czy /god. Ale jeśli
go zabijesz, masz więcej tzw. Gwiazdek Policji, i coraz więcej policjantów cię
goni. Aby cię złapać muszą cię złapać ( Wziąć Kajdanki do reki, i łapką, ich
dotknąć. ) Gdy już zostaniesz złapanay, Policja daję ci karę, i idziesz do
WIĘZIENIA. Nie idziesz na zawsze.
Idziesz na parę Minecraft’owych Dni. Zależy co zrobiłeś, i jak. Jeśli zabijesz kogoś w Mieście, to również
Policja cię ściga. Co się stanie gdy tego nie zauważy ? Każdy GRACZ, ma prawo
iść na Policję, i zgłosić ,,Przestępstwo’’, takie jak Kradzież, czy zabicie.
Jeśli Okaże się to prawdą, Policja wynagradza Daną Osobę.

 

Serwer powinien wystartować 10 - 14 Września.

 

 

[VIP] Dostaje:

 

- Broń ,,Snajperka''

- 32 Granaty Dymne

- 32 Granaty

- Lepszą reputację Gangu

- Darmowe sześć wyjść z Więzienia

- Samochód

- Tańsze Kupno Samolotu

 

 

Jeśli chcesz być Policjantem, napisz Podanie:

 

- Nick

- Wiek

- Kontakt

- Dlaczego wybierasz ten zawód

 

 

Masz jakieś pomysły ? Napisz, a może dostaniesz nagrodę na serwerze !


Policjanci:

 

 

- Quares211

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 



 





@Edit

 

Dla Moda: Prosiłbym o dodanie do Tematu ,,[ZAPOWIEDŹ]''



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie ;)
Podanie na Policjanta:

Nick: Quares211 (Nie mam premium)

Wiek: 14 lat (po mutacji)

Kontakt: Skype: hamsolo.123 / Origin: Quares211
Dlaczego wybierasz ten zawód (Jeśli to żle zrozumiałem napiście): Bo jestem aktywny (w wakacje tak ale w roku szkolnym niewiem jak to wyjdzie), mogę dopłacać, Znam się na bukkicie (miałem właśny serwer i byłem administratorem na 3 innych serwerach), nie jestem dzieckiem neo, nie robię błędów ortograficznych.
Z góry dzięki ;)

Opublikowano

- Nick : Sqart


- Wiek : 16


- Kontakt : Skype : (podam na PW)


- Dlaczego wybierasz ten zawód ? : Będę duzo siedział przy komputerze, poniewaz będę miał troszkę wolnego czasu, gdy się to skończy to 5 godz. maksymalnie przy komputerze. Znam się na komendach, mogę pomóc budować mapę, mogę tez dopłacić parę groszy na serwer :).


Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

@Up x3

Refresh powinien być co 24h

=====================================================

Server zapowiada się ciekawie! Z chęcią zagram! ;)

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Nick: Joony91

Wiek: 22

Kontakt: skype, ts, GG, itd.

Dlaczego wybierasz ten zawód?: Będzie ciekawiej, nie mówie że jako gangster będą nudy ale glina wydaje mi się ciekawszym charakterem.

 

Serwer sprawdzie tak czy inaczej, życzę powodzenia.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

- Nick : xxserekxx


- Wiek : 15


- Kontakt : Skype : maczo3k3


- Dlaczego wybierasz ten zawód ? : Dlatego że często siedze na kompie w wakacje jak i w roku szkolnym jestem odpowiedzialny,lubię rozwiązywać problemy,Nie jestem dzieciakiem.Można ze mną porozmawiać. ;)

Opublikowano

Hmm... zastanawiam się jak ogarniecie pluginy, to masa roboty, pomysły wszystkie nie są do zrealizowania albo np. skąd policjanci będą wiedzieć ze ktoś ma np. więcej gwiazdek i powinien być on jakoś oznaczony np. HP nad głową oraz jakiś np. Czerwony nick i widoczność gwiazdek. Po złapaniu moze wsadzasz go do auta, i jedziesz z nim na komisariat albo jezeli juz, np. mnie uda się załozyć kajdanki poszukiwanemu to on powinien się teleportować do więzienia, samochody mogli by być normalnej wielkości, automatyczne garaze itd. Tez auta mogli by się rozwalać i mieć paliwo, samochody muszą być wielkością takie same jak np. z Flan's mod (mozna przerobić textury na auta normalne, policyjne i zwiększyć prędkość) a czołgi by tez się zmieniło texturkę na Czołg z GTA SA. Policjanci np. zbroje zelazne (zmieniona texturka na policyjną) mozna by tez zrobić wybory na SWAT gdzie oni mają diax zbroje (Znowu zmieniona texturka, Wogóle własny texture pack) i np. policjanci mają Glocka czy tam inną broń (Gun's mod) a SWAT karabiny, Gangsterzy mogli by kupować u np. Handlarzy bronią którzy tez mogą być złapani, do tego WL zeby jakieś n00by nie wbijały. Auta Rózne, przerobione np. z Flan's mod (jak to mówiłem) mogą być tez Przerobione Wagoniki (sportowe auta 1 osobowe), jakiś mod na broń się wytrzaśnie, no i texture pack Osobisty. A to wszystko paczka .minecraft do pobrania. Co do gangsterów moze np. za załozenie gangu moze 500 zł ? Jakieś domki dla normalnych ludzi by się zrobiło pluginem Simple market, jakieś tam sklepy z jedzeniami. LEGALNE sklepy z bronią, tam mozna tylko kupować jak się ma licencje którą trzeba wyrobić np. U policji na strzelnicy, prawo jazdy, dzięki któremu mozemy kontrolować prędkość auta i sterowanie nim, bez prawa jazdy mozna jeździć ale juz auto od RAZU będzie miało MAX prędkość i sterowanie słabe, i policja moze dzięki temu łatwiej łapać. Mogę to wszystko skonfigurować (pluginy) najlepiej zrobić serwer hamachi i dla policjantów, adminów, budowniczych udostępnić do budowy, albo najlepiej juz kupić serwer np. z craftserve. To wszystko co chciałem napisać :). Będę edytował jezeli mi coś wpadnie do głowy.

 

EDIT1: Moze snajperkę tak przerobić ze zblizeniem z Optifine ? Jezeli mod juz to ma to przepraszam a na inne karabiny lekkie przyblizenie np. do karabinu mniejsze przyblizenie niz do pistoletu, SWAT i Policjanci mogą kupować w LEGALNYCH sklepach z broniami np. lunety, większy magazynek, kolba która zwiększa celność i zmiejsza rozrzut, do pistoletu moze tez jakaś luneta, szybsze przeładowanie, większy magazynek. Oczywiście mogą kupować policjanci bronie inne a Amunicje dostają na komisariacie. Tez jakieś kamizelki kuloodporne dla Gangsterów (klaty Skórzane (mozna zwiększyć ze dają ochronę wiekszą albo enchant na ochrona 4) ) Gangsterzy mogą napadać na banki strzezone przez NPC, jezeli kogoś zabijesz w banku ( będą kasjerzy i normalne NPC ) to zacznie ochrona do cb strzelać, w bankach będzie się znajdywało złoto i diamenty które mozna sprzedać, oczywiście SWAT i Policjanci zostaną powiadomieni na Czacie ze Bank okradają, jakiś mod na czujniki ruchu co będą prowadzić do bloku poleceń który wysyła na czacie do policji ze napadają na bank, Złoto i diamenty będą cenne, mozna je sprzedać w skupie albo zrobić własny sklep i tam sprzedawać. Otworzenie sejfu nie będzie takie łatwe, mozna np. ze musisz wbić hasło które ma NPC i trzeba je zabić, za kazde zabicie Nie tego cywila odejmuje ci kasę, hasło będzie w postaci nazwanej Kartki w kowadle, hasło trzeba wbić do ponumerowanych dźwigni, jezeli dobrze to trzeba odczekać 10 sec (jezeli bedzie dobrze zapali się lampa) w srodku będą skrzynie, nie które puste nie które mają złoto albo diaxy. Teraz ucieczka, mozna uciec tylnim wyjściem ale trzeba tam hasła a policja moze je otwierać, poniewaz mają hasła do wszystkich, wystarczy ze wpiszą komende trzymając jakiś item np. w tym wypadku /policja bank i tam są hasła, na zewnatrz tez są dzwignie do haseł, jezeli hasła zostaną złamane to policja moze je zmienić (mozna np. jakąs komendą zastąpić te dźwignie np. /bank sejf hasło ) SWAT moze obstawić tylnie wejście i zabić, jezeli zabije tego kolesia który miał gwiazdki, będzie siedział w więzieniu a jezeli ktoś normalny zginie to w szpitalu będzie musiał czekać 3 dni minecraftowe

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Jeśli chcesz być Policjantem, napisz Podanie:



- Nick- JudaszekPL


- Wiek- 15 lat


- Kontakt- GG 37038549


- Dlaczego wybierasz ten zawód- Ponieważ mam zamiar szukać i łapać złoczynców. Mam dosyć dużo czasu, żeby i złapać. :D

sygnawv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...