Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] Server 10vs10 typu KWADRATOWA MASAKRA![WL]


Vusion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z MC: Wamakaz
Wiek: 12
Jesteś ogarnięty: Tak.
Poziom orto: (x/10) 10/10
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze: Chciałbym grać na serwerze, ponieważ uwielbiam takie gry, jestem ogarnięty, miły i pomocny.

Myślę, że mam szanse ;)

 

 

P.S: Mogę być liderem Czerwonych ;3

 

 

PODANIE ZA KOLEGĘ:

 

Nick z MC: nTiger
Wiek: 14
Jesteś ogarnięty: Tak
Poziom orto: (x/10) 10/10
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze: Bo lubię takie typy serwerów i jest Miły.

 

PS: Niech dojdzie do czerwonych, jeśli nie ma problemu ;3\

 

 

I PODANIE ZA KOLEJNEGO:


Nick z MC: ShezeQ
Wiek: 14
Jesteś ogarnięty: Tak
Poziom orto: (x/10) 10/10
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze: Jestem kreatywny i pomocy oraz bardzo angażuje się w gre

 

 

PS: Jeśli nie ma Problemu, to prosiłbym to CZERWONYCH.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano



Wzór

Nick z MC:1H4TECR33P3R5

Wiek:14lat

Jesteś ogarnięty:Tak jestem

Poziom orto: (x/10):8/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze:Jestem fajny miły dlaczego chce grac ponieważ długo nie grałem KM..

Moge do Niebieskich dołączyć

 

 



30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Wzór
Nick z MC:Dastars
Wiek:14
Jesteś ogarnięty:tak
Poziom orto: (x/10)9/10
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze jestem ogarniety ,dobrze buduje , chce grac bo mi sie nudzi

PS. chce byc z sh3r3r

Opublikowano

Wzór
Nick z MC:Sh3r3r
Wiek:15
Jesteś ogarnięty:No to jest chyba jest wiadome że tak :P
Poziom orto: (x/10) 9/10
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze

No to tak mieszkam w Niemczech aktualnie chodzę do szkoły, tak wakacje się już mi skończyły :/ co do serwera chciałem z ziomkiem pograć na tym serwie :)

PS chcę być z Dastarstem :)
PS2. Mogę być liderem czerwonych mam skajpaja i ts jak by co pisz dodam cię do skajpaja :)

Opublikowano

Nick z MC: MysterCrash

Wiek: 13

Jesteś ogarnięty: Dużo grałem na serwerach typu. mchc.pl, mc.skkf.net, mchard.pl i byłem w samych gildiach TOP 10

Poziom orto: (x/10): 9/10

 

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze: Chciałbym grać na serwerze ponieważ nie mam aktualnie, nie mam na czym grać, Mam TS'a i Skype. Ogarniam PvP ;)

Opublikowano

Nick z MC: czaman
Wiek: 31
Jesteś ogarnięty: niesamowicie
Poziom orto: (11/10)
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze: Nie ważne w jakiej drużynie - Damy czadu :)

 

Dawajcie IP i jedziemy z tym koksem :)

Opublikowano



Nick z MC: MCKrowa

Wiek:13

Jesteś ogarnięty: tak.

Poziom orto: (x/10): 9.5, staram się pisać najdokładniej jak umiem i rzadko robię błędy, jak już to specjalnie, ale każdemu się może zdarzyć.

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać; na serwerze: Po prostu lubię "teamwork". Lubię też pvp w minecrafcie. Najprawdopodobniej zagra też mój kolega.

Bez reklam fb

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...