Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[2 Edycja][0 lagów][ItemShop][Nowości,]RefreshCraft][ItemyZaGildie][Losowanie GifeCoda]


kusiu1996

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

===========================================================================


SXzc.png


●IP 37.59.10.167:9240


●Typ Servera 4fun-Frakcje.


●Wersja Servera 1.5.2


●Sloty serwera:Tymczasowo 15.





VXzc.png


[Wlasciciel : KusiuXD


[Admin : Vixon


1374777364-U384748.png


[Moderator]:Rekrutacja


[Pomocnik]:Rekrutacja


1374777364-U384748.png





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Co nowego na nowej edycji ?


-Pomniejszony drop.


-0 lagów.


-Większy exp.


-ItemShop


-Strona.


Więcej info w starym temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/995948-4fun-frakcjeotherdropsnowe-komendyexp-x30katakum-bygildie-za-itemyepic-boss/?hl=%2Brefreshcraft



Napisz,swoj nick,a wezniesz udzial w losowaniu GifeCode.



Opublikowano

Serwera nie polecam od wczoraj nie potrafią naprawić jednego głupiego plugina.

Na serwerze jest przewaga 12 letnich dzieci które płaczą o wszystko.

Administracja nie ogarnia nic.

Wczoraj o 18 plugin się zrypał mówili, że za chwilę będzie jest już godzina 12 cisza.

Nieogarniające nic dzieci prowadzące serwer.

Ten serwer to jeden wielki błąd.

Nie Polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...