Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakup nowych część do komputera


MrWirrLess

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam chciałbym sobie kupić parę nowych części do kompa i tu pytanie co mi polecacie

 

Procek Intel i3 2100

grafa GT 440

zasilacz 450 W

4 gb ram

płyta główna msi b75a-g43

 

Co polecacie wymienić i na co budżet 700zł

Opublikowano

Jak masz łącznie po sprzedaży 1150zł, to weź używane i5 np. :

http://allegro.pl/intel-core-i5-3330-3-0ghz-6mb-slga1155-i3439366042.html

lub wyrywasz taniej z ogłoszeń.

 

Do tego :

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx650ti-boost-1gb-ddr5192bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,39113.html

 

+

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/silentiumpc-deus-g1-500w,34763.html

 

Trochę co prawda będziesz musiał dołożyć, niemniej warto. Ciachanie po zasilaczu możliwe.

Opublikowano

A jak bym sobie kupił np teraz zasilacz 600W i mocniejszą i5 2 gb ram i potem jakiegoś radeonka ?

 

To był składak na moje potrzeby chyba 2 lata temu nie gotowiec z allegro :3

Opublikowano

A jak bym sobie kupił np teraz zasilacz 600W i mocniejszą i5 2 gb ram i potem jakiegoś radeonka ?

 

To był składak na moje potrzeby chyba 2 lata temu nie gotowiec z allegro :3

Po co ci 600w? 500 wystarczy.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Podałem Ci chyba lepszą opcję. Wystarczy, że sprzedasz aktualny sprzęt. Jak nie chcesz się go pozbywać, to najpierw karta graficzna, potem procesor,a nie na odwrót.

500w spokojnie ogarnie zestawik z zapasem np. Deus G1.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...