Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd autoryzacji konta NON-premium na serwerze mc.zyczu.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż chciałem pograć minecrafta 1.6.2, więc ściągnąłem launcher zycza i przy okazji chciałem wejść na jego serwer, ale gdy chce na niego

wejść to wyskakuje mi : http://scr.hu/18hp/5y0pi

Proszę o pomoc!

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

Powiem jedno - Zyczu wielkie gówno to ma keyloggera. Chcesz dowód? PW. Co do problemu to sugeruje w ogóle tam nie grać ale jeśli Ci tak zależy to poczekaj trochę plugin na logowanie spierniczony :)

Opublikowano

Powiem jedno - Zyczu wielkie gówno to ma keyloggera. Chcesz dowód? PW. Co do problemu to sugeruje w ogóle tam nie grać ale jeśli Ci tak zależy to poczekaj trochę plugin na logowanie spierniczony :)

Ból dupy ...

Mc by Zyczu nie ma keylogera, używam go od kilku miesięcy ...

Opublikowano

Jejku ludzie... Co znowu macie do zycza? [keylogger itp.]... Tłumaczył się już, a wy dalej swoje xD

 

@Topic

Zmień nick, w polu, gdzie się wpisuje nick w Launcherze (w tym okienku, które się pojawiło jak włączyłeś grę) i powinno być spoko ; d

Opublikowano

Może zmień nick? ( W sumie, to już ktoś mógł grać po twoim nick'iem na serwerze )

 

 

Zmień nick to jest przyczyna. Jeżeli będzie chodzić to dobrze.

 

 

 

 

Jejku ludzie... Co znowu macie do zycza? [keylogger itp.]... Tłumaczył się już, a wy dalej swoje xD

 

@Topic

Zmień nick, w polu, gdzie się wpisuje nick w Launcherze (w tym okienku, które się pojawiło jak włączyłeś grę) i powinno być spoko ; d

 

Zmieniłem nick i dalej to samo, chyba ze 10 nicków próbowałem

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

pobierzcie se innego launchera np keinett(on bazuje na trybie offline więc zawsze będzie ci normalnie działał) a ten zyczu to kupa i syf. Reklamy, nie potrzebne mody i inne :|

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...