Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytaneczkoxd] w co isc najlepiej w t1 zaloga ...


ziutek1901

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema dzis bede mial zaloge 100% na t1 i zastanawiam sie w co isc tak samo w t18

 

licze na wasza pomoc i wasze sugestie;)

 

w t18 mam dzialo ktore laduje sie 2sek cos a w t1 te mega zajebiste co laduje sie 11.20 cos

 

i najbardziej zalezy mi na predkosci i szybkosci przeladowania

Opublikowano

W T18 jeździ sie z dzialem walącym po 180 ale ok? o.O

Jatam bym dał wszystkim naprawę a potem BiA :)

W T1 powinno się używać działa z magazynkiem któro wali po chyba 30

shoob.png

Opublikowano

W T18 jeździ sie z dzialem walącym po 180 ale ok? o.O

Jatam bym dał wszystkim naprawę a potem BiA :)

W T1 powinno się używać działa z magazynkiem któro wali po chyba 30

przepraszam bardzo ale nie bije po 180 tylko po 40/150 :) bo sprawdzalem teraz t18 zjebali totalnie dlatego wziolem szybkie dzialo ;c

Opublikowano

przepraszam bardzo ale nie bije po 180 tylko po 40/150 :) bo sprawdzalem teraz t18 zjebali totalnie dlatego wziolem szybkie dzialo ;c

Czasem wali tak, czasem mniej. Tak czy inaczej, haubica znacznie lepsza.

Tylko celowac trzeba :P

shoob.png

Opublikowano

Na T18 Haubica only. Dobrze zrobiona T18 ładuje szybciutko, tak samo się porusza. Jedynie celność... ale wszystko zależy od ciebie. Ja na T18 miałem zrobione 50% perka, ale musiałem iść dalej i sprzedać, jednak mam zamiar odkupić :) Wszystko z I lub II na strzała, no jak nie wejdzie to na 2...

Opublikowano

Chi-Ha zjeżdżana na 2 strzaly <3

Arty jedziesz spokojnie :)

 

Jeżdżenie z czymś innym to jak jeżdżenie z czymś innym niż haubica w SU-152

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...