Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] GameMaster'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukujemy jednej osoby na posadę GM'a!

Serwer dedykowany stoi już od miesiąca, ok 400 graczy online.

- Wymagana znajomość komend!

Podania składać niżej! Sami ustalcie wzór :)

 

99994253930592351282.jpeg

Opublikowano

Witam


Mam na imię Sylwia. Wiek 20+


Mieszkam w Anglii . Pracuje a w wolnych chwilach zanudzam się na śmierć i poszukuję jakiegoś zajecia:)


Jeśli chcielibyście pomocy i sprawowania opieki nad serwerem jestem do Waszych usług :)


Znajomości Komend Podstawowe , wszystkie najpotrzebniejsze .


Byłam SGM / Globalnym Moderatorem i grafikiem na serwerze :


-Mordor


- Itanos


-Brades


- Alien2



Aktualnie tak jak pisałam wyżej . Mam dużo czasu wolnego . Potrafię pilnować porządku a przede wszystkim robić swoją prace porządnie.


Posiadam Tsa i nie boję się schodzić do ludzi i z Nimi rozmawiać .


Najważniejszy jest kontakt z Graczami :)


Online dziennie -5 -6 h w wolne dni 10h :)


Chętnie pomogę :)


GG: 34042812


L7VaIos.jpg

Opublikowano

Witam, chciałbym się zgłosić jako kandydat. Uważam, że kolorowe prezentacje siebie są zbędne bo nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby ładnie wyglądało.



Mam na imię Łukasz, tyle informacji o mnie wystarczy, zbędne jest informowanie wszystkich o tym co robię bądź skąd jestem, to może tylko zaszkodzić(nawet w pełnieniu funkcji GM'a, może ktoś się znaleźć kto zechce to wykorzystać).


Jestem dostępny codziennie wieczorami oraz nocą. Nie jestem no-lifem, któremu zależy tylko na "zabawie", mam dystans do gier, ponieważ kiedyś traciłem na to zbyt dużo czasu. Przykładam się do tego co robię, lecz każda rzecz ma swój priorytet, nie nadkładam jednego obowiązku ponad drugi.


Potrafię współpracować z ludźmi, oraz dostosować się do danej sytuacji. Przestrzegam narzuconych mi reguł, oraz wykonuje poleceń "przełożonego/szefa" :)


Doświadczenie jakie posiadam z grą jest bardzo duże, najpierw był PL, na którego straciłem ponad 2 lata, potem prywatne serwery. Znam zachowania graczy z różnych środowisk, wiem jak postępować z różnymi typami ludzi. Znam zasady panujące wśród graczy, nie tylko te które zostały "zapisane" w regulaminach.


Znam większość komend, lecz to nie jest najważniejsze, zawsze można spojrzeć w spis ;)


Gdybyście byli zainteresowani moją pomocą, proszę o kontakt


gg: 5446594/pw(sprawdzam rzadko więc polecam opcje pierwszą)


Opublikowano

Witam, mam na imię Rafał. Mam 16 lat, interesuję się informatyką, muzyką, sportem..

Komendy znam, jestem ogarnięty, miły, spokojny, i zawsze pomocny.

Mam bardzo dużo wolnego czasu, mogę to wykorzystać służąc pomocą na serwerze, jak i ogarniając graczy psujących zabawę..

Byłem GM kilkanaście razy, nie pamiętam nazw serwerów, ale to raczej nie ma znaczenia..

Myślę, że jestem dobrym kandydatem, napewno nie zawiodę administracji..

 

Kontakt: 20079237

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

Witam, mam na imię Rafał i mam 16 lat. Jestem z województwa
podkarpackiego. Jestem osobą spokojną, miła i pomocną.

Swoją przygodę z metinem zacząłem na Twierdzy wbiłem tam
65 lvl, sura wp. W wolnym czasie zajmuję się grafiką, motoryzacją oraz
lubię zagrać w grę. Odnośnie grafiki jestem w stanie zaprojektować
stronę(layout) lecz potrzeba było by trochę czasu ponieważ nie jestem
zaawansowanym grafikiem. Motoryzacja hm, jeżdżę honda nsr 125 od 7 miesięcy.

Gm'em byłem na serwerze Res*****Mt2, serwer upadł z powodu rozsypania się załogi serwera.

Znajomość posady Gm'a oceniam na dobrą ponieważ nikt nie jest idealny niestety.

Dla metina poświęcam dużo czasu, w roku szkolnym troszkę mniej.

Kontakt ze mną to

GG - 42242408

Prywatna Wiadomość na Mpc

Telefon

Facebook

TeamSpeak3

Pozdrawiam Serdecznie GaFu

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Dziwne że kolega ma posta z dnia 6 spierpnia w którym szuka sponsora a po dwóch dniach ma niby serwer i 400 online ,chyba w marzeniach .

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

@UP, mógłbyś czytać uważnie. :D

 

Ten pan szukał sponsora na forum IPB, a nie na serwer..

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

Witam ,

mam na imię Kamil oraz mam 20 lat .

Przygodę z metinem zacząłem jak chyba większość ludzi na serwerze globalnym gdzie osiągnąłem całkiem duży sukces.

Chciałbym zaoferować swoją pomoc i czas w utrzymaniu ładu i porządku na serwerze, mam do dyspozycji około 10h dziennie .

Posiadam znajomość podstawowych komend , oraz niewielkie doświadczenie na tej posadzie na amatorkich serwerach .

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej zapraszam na priv . Chętnie pomogę .

 

Metin2.pl s1 90lvl -> Dragonmt2 250lvl -> Diamondmt2 250lvl -> Senthia 250lvl -> Tanidur 160lvl

 

Spotkać mnie można pod nickiem GeDo .

Opublikowano

I tak nie zostanę GM, ale spróbować zawsze można :)

 

Coś o sobie


Jestem Kamil, mam 15 lat. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną i siatkówką, chociaż ostatnio zainteresowałem się tenisem i piłką
plażową. Mieszkam w okolicach Rzeszowa, idę teraz do 3 gimnazjum. Jak
na swój wiek jestem dojrzałą osobą, która może wnieść dużo nowości na
Twój serwer.


Chciałbym zostać GM na serwerze prywatnym metin2. Najlepiej jakby to
był dedyk, ale może być również hamachi. Nie chce zostać GM dla znaczka,
dla mnie może on nie istnieć, chciałbym mieć tą range by móc pomagać
innym graczom. Grałem na wielu prywatnych serwerach i na wielu było dużo
GM'ów. Każdy zawsze narzekał że GM nic nie pomagają , ani nie
organizują konkursów, dlatego chciałbym posiadać tą range jak już
wspomniałem, by pomagać innym graczom


 


Co oferuje


- Organizacja dużej ilości eventów, oczywiście nie 20 dziennie, ale w miare możliwości, aby gracze byli zadowoleni


- Pomoc innym graczom, tzn. odpowiadanie na prywatne wiadomości


- Pełna uczciwość, żadnej faworyzacji innych graczy


- Pilnowanie porządku na serwerze


- Online na serwerze 5-10h dziennie


 


Doświadczenie


W metina gram już od paru lat, na początku swoją przygodę zacząłem z
PL, osiągnąłem tam, skromny 69 lvl, potem po długiej przerwie wróciłem
na serwery prywatne, grałem na takich jak


- Pandora MT2


- Hammer MT2 - pvp


- Avalon MT2


- Aktualnie gram na LinaresMT2


- Eruris MT2


- Dragon MT2


Moje najwyższe lvl to 250 na Linares oraz dawniej 123 na Avalon MT2,
co było wielkim osiągnieciem, gdyż max level wynosił 127 bodajże


 


 


Kontakt


 


GG : 594104

 
Opublikowano

Paweł 16lat kultura, zaufanie, ogarnięty z TS, możemy jak coś pogadać o mnie tylko zarzuć ip ;)

CLICK


34509146887638541386.png

Opublikowano

Kilka słów na wstęp:


Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

Czas na forum :

ok.5-6h

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...