Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą z tych kart graficznych ?


Tychus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest to samo tylko różnią się ilością pamięci ale myślę że 1 GB starczy i stówka w kieszeni.

 6789550154.png


 
Opublikowano

Chociaż te nowe gry ciągną pamięć karty, więc zależy jak długo chcesz z niej korzystać. Czasami pamięć się przydaje. ;d

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

W cenie 650TI wersji 2GB masz Radeusza 7850 od Gigabyte/Sapphire. Chyba, że nie zamierzasz podkręcać.

Tylko, że radek co podales ma 4800 taktowania procka a ta ma aż 6000 więc myślę, że jest wydajniejsza oraz radek kosztuje 650 zł ta 617 wydaję mi się że tą 2 gb kupie ;p

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

Tylko, że radek co podales ma 4800 taktowania procka a ta ma aż 6000 więc myślę, że jest wydajniejsza oraz radek kosztuje 650 zł ta 617 wydaję mi się że tą 2 gb kupie ;p

To czemu nie kupisz gtx 630 4gb?? Przecież dwa razy tyle pamięci co jakiś tam radeon 7850.

 

I jeszcze jedno pytanie bo pisałeś tak:

"Patrz na bity ta ma 256 jak chcesz sobie pograć w gry takie jak farcry 3, starcraft 2 etc. a tak na 256 w nowe gry sobie nie pograsz to bierz karte która ma 512+ bitow i ponad 4 gb taktowania pamięci jak również ramu minimum 1gb polecam radeon 7770 z nvidi gtx 650 ti boost za tą cenę 500 zł na morele.pl opłaca się kupić. "

To czemu nie chcesz karty z szyną 512 bit ? Przecież sam ją tak polecałeś.

 

 

 

Zobacz tu http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-650-ti-test/strona/18394.html , na kolejnych stronach tego testu i porównaj sobie obie karty. W innym temacie napisałem na co trzeba patrzyć kupując kartę graficzną. Chcesz to sobie zobacz...

Opublikowano

To czemu nie kupisz gtx 630 4gb?? Przecież dwa razy tyle pamięci co jakiś tam radeon 7850.

 

I jeszcze jedno pytanie bo pisałeś tak:

"Patrz na bity ta ma 256 jak chcesz sobie pograć w gry takie jak farcry 3, starcraft 2 etc. a tak na 256 w nowe gry sobie nie pograsz to bierz karte która ma 512+ bitow i ponad 4 gb taktowania pamięci jak również ramu minimum 1gb polecam radeon 7770 z nvidi gtx 650 ti boost za tą cenę 500 zł na morele.pl opłaca się kupić. "

To czemu nie chcesz karty z szyną 512 bit ? Przecież sam ją tak polecałeś.

 

 

 

Zobacz tu http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-650-ti-test/strona/18394.html , na kolejnych stronach tego testu i porównaj sobie obie karty. W innym temacie napisałem na co trzeba patrzyć kupując kartę graficzną. Chcesz to sobie zobacz...

ale to zwykla ti a ja chce boost

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...